Przejdź do treści

20 nowych rozwiązań cyfrowych, które usprawnią działanie Twojej firmy


Prowadzenie biznesu jest wyzwaniem, które niemal codziennie wymaga podejmowania niełatwych decyzji. Za każdym razem najtrudniej jest wziąć odpowiedzialność za wybór właściwego kierunku rozwoju, wymagającego inwestowania w kapitałochłonne, innowacyjne rozwiązania. Nawigator Technologiczny może w tym zakresie stać się Twoim drogowskazem ku pomyślnej transformacji cyfrowej.

Nawigator technologiczny wspiera przedsiębiorców w budowaniu nowoczesnej i skutecznej firmy, pomagając im formułować odpowiednie cele i tworzyć właściwe scenariusze rozwoju. Na początku bieżącego roku zaktualizowaliśmy zasoby Nawigatora technologicznego, dostarczając 20 nowych przypadków: wdrożeń rozwiązań cyfrowych oraz miejsc, w których najbardziej interesujące technologie można przetestować i wypróbować w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.

Kto może korzystać z Nawigatora technologicznego?

Nawigator technologiczny został opracowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują możliwości rozwoju przy wykorzystaniu trendów technologicznych, które są wyznacznikiem postępu technologicznego w następujących obszarach:

Poza demonstratorami, zasilamy także naszą bazę use-case’ów o 10 nowych opisów projektów z zakresu transformacji cyfrowej, jakie zrealizowały polskie firmy w ostatnich latach. Wśród nich znalazły się m. in., system umożliwiający wystawianie mobilnych pozwoleń na pracę wdrożony przez Grupę Azoty S.A. oraz oprogramowanie automatyzujące proces zarządzania ekspozycją sklepową w Grupie Maspex Sp. z o.o.

Nie planuj bez punktu odniesienia, skorzystaj już dziś z Nawigatora technologicznego, w którym znajdziesz ponad 50 pomysłów na cyfryzację, które udało się z sukcesem zrealizować.

Pamiętaj! Wesprzemy Cię w budowaniu nowoczesnej i skutecznej firmy – od poznania Twoich potrzeb, przez stworzenie dokładnego planu, po pomoc przy wdrożeniu.

Jesteśmy Twoim partnerem w cyfrowej transformacji.

Przejdź do Nawigatora technologicznego >>


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na