Przejdź do treści

Demonstrator: EpicVR


Zakres technologiczny

Wirtualna rzeczywistość

Opis demonstratora

Lokalizacja: 30-732 Kraków, ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 8/507
Dysponent: EpicVR S.A.

W EpicVR można odkryć fascynujący świat tworzenia zaawansowanych aplikacji VR i AR oraz spotkać ekspertów, którzy stoją za projektami zmieniającymi oblicze miejsc pracy w Polsce i na świecie. EpicVR to także przestrzeń, gdzie można zgłębić procesy związane z projektowaniem i implementacją rozwiązań z obszaru Przemysłu 4.0 i nie tylko. Jest to miejsce kreowania wizji przyszłości, szkoleń, edukacji i rozrywki.

Opis możliwego zakresu wykorzystania

Demonstrator EpicVR można wykorzystać do zrozumienia procesów projektowania, tworzenia i implementacji rozwiązań z gałęzi przemysłu 4.0. Można dowiedzieć się więcej na temat procesu wdrażania wybranych rozwiązań do infrastruktury swojej firmy i sprawdzić jakie możliwości i ograniczenia posiadają dzisiejsze zestawy rzeczywistości wirtualnej. W ten sposób można zaplanować również wirtualną przyszłość dla swojej organizacji.

W EpicVR można zobaczyć wcześniejsze realizacje i projekty, skorzystać z zaawansowanego sprzętu: od bieżni VR, po najnowsze zestawy do tworzenia wirtualnej rzeczywistości oraz dowiedzieć się więcej na temat możliwości technologii oraz sposobów jej wykorzystania. Pracownicy chętnie dzielą się wiedzą zdobytą podczas ponad 10 lat pracy w branży.

Kontakt

office@epicvr.pl

telefon: 663 575 492