Przejdź do treści

Demonstrator: Showroom CU.BE


Zakres technologiczny

Automatyzacja i robotyzacja

Mikro- i nanoelektronika

Opis demonstratora

Lokalizacja: Warszawa, ul. Jutrzenki 102/104
Dysponent: Bosch Rexroth

Centrum obejmuje dwie sale szkoleniowo-pokazowe:

  • Factory of the Future Lab, w której prezentowana jest w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, która wykorzystując m.in robota delta czy robota APAS wyjaśnia rozwiązania dla fabryk przyszłości skoncentrowanych na automatyzacji przemysłu,
  • Mobile & Industrial World, która skupia się na aktualnych trendach z zakresu elektronifikacji, elektryfikacji, automatyzacji i energooszczędności.

Opis możliwego zakresu wykorzystania

Miejsce, w którym można poznać, dotknąć, a przede wszystkim zweryfikować na żywo koncepcję Przemysłu 4.0. Wszystko, co jest prezentowane w showroomie CU.BE koncentruje się na odkrywaniu technologii, pogłębianiu wiedzy i znalezieniu najlepszego sposobu, aby stworzyć innowacyjne rozwiązanie z wymiernymi korzyściami dla użytkowników (CUstomer BEnefits). CU.BE pełni funkcję centrum szkoleniowo-pokazowego dla klientów, użytkowników i partnerów, stanowiąc zachętę do współpracy biznesowej. Prezentowane w CU.BE eksponaty, komponenty i rozwiązania przedstawiają pełny wgląd w najnowsze technologie. Pozwala to zwiedzającym poznać aktualne trendy i innowacje.

Kontakt

+48 (22) 738 18 00

info@boschrexroth.pl