Przejdź do treści

Zakończenie II edycji Szkoły Lidera 4.0


Szkoła Lidera to siedem weekendowych zjazdów, specjalnie przygotowany program modułów biznesowych i technologicznych wspierany materiałami dydaktycznymi i szkoleniowymi, wystąpienia ekspertów, praca pod okiem mentorów – tak wyglądało przygotowanie uczestników do procesu transformacji cyfrowej firm w kierunku przemysłu przyszłości.

Tegoroczna edycja pomogła zbudować w liderach firm uczestniczących w warsztatach kompetencje do kreowania liderów cyfryzacji. Absolwenci kursu uzyskali wiedzę merytoryczną i praktyczną umożliwiającą zarządzanie projektami transformacji cyfrowej w swoich firmach.

Podczas podsumowania, uczestniczy odebrali certyfikat ukończenia kursu oraz pamiątkowe statuetki, które wręczał prezes zarządu Robert Kłosowski oraz członek zarządu Zuzanna Waniek. Uczestnicy otrzymali również vouchery na indywidualne konsultacje z ekspertami Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video:

Dlaczego Szkoła Lidera 4.0?

Szkoła lidera 4.0 to stacjonarny, kompleksowy kurs szkoleniowy, który skierowany jest do kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla w branżach produkcyjnych, głównie w sektorze MŚP. Celem Szkoły Lidera jest przygotowanie przedstawicieli krajowych przedsiębiorstw do skutecznego zaplanowania procesu transformacji cyfrowej firm w kierunku stosowania rozwiązań wzmacniających konkurencyjność w nowoczesnej gospodarce.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

e-mail: szkolenia@fppp.gov.pl


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na