#szczepimysię #szczepimysię

Eksperci

Zespół specjalistów

Platforma Przemysłu Przyszłości rozbudowuje zespół ekspertów specjalizujących się w przemyśle 4.0, transformacji cyfrowej i technologiach przydatnych w nowoczesnym biznesie. Doświadczonych praktyków, naukowców i znawców poszczególnych dziedzin zachęcamy do przysłania nam swoich zgłoszeń, według merytorycznych i formalnych zasad opisanych w dwóch dokumentach, które można znaleźć u dołu tej strony. Grupa ekspertów, których zaangażujemy, będzie z nami działała na rzecz rozwoju polskiego przemysłu w kierunku standardów czwartej rewolucji przemysłowej.

10 dziedzin

Szukamy specjalistów zajmujących się poniższymi zagadnieniami:

Współpraca ekspercka

Zaangażowanym osobom będziemy zlecali następujące działania:

Jak się zgłosić?

Zainteresowany współpracą z PPP powinien:

Rozmowy kwalifikacyjne będą miały formę 15-minutowych wideokonferencyjnych prezentacji. Finałem naboru może być zawarcie umowy pomiędzy kandydatem a Platformą Przemysłu Przyszłości skutkujące dołączeniem do eksperckiego zespołu, który pracuje w naszej organizacji nad cyfrową transformacją przedsiębiorstw. Chętnych prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami poniżej oraz o przysłanie zgłoszenie zgodnego z opisanymi w nich zasadami. Zapraszamy!

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naboru, zachęcamy do kontaktu z koordynatorem zespołu ekspertów PPP, Mariuszem Hetmańczykiem: mariusz.hetmanczyk@fppp.gov.pl, 607 146 486.