Eksperci

Rejestr Doradców ADMA

Rozpoczynamy rejestrację Doradców, a także szukamy Ekspertów Dziedzinowych ADMA. Specjalistów z obszaru ADvanced MAnufacturing zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naboru, które można znaleźć na specjalnej podstronie. Tam umieściliśmy regulamin i wniosek zgłoszeniowy dla kandydatów na Doradców.

W dalszym ciągu prowadzimy też rekrutację w pozostałych dziedzinach – zgłoszenia dotyczące wymienionych niżej obszarów należy przysyłać na adres mailowy podany w dole strony. Tą drogą mogą także kontaktować się z nami kandydaci na Ekspertów Dziedzinowych ADMA. Zapraszamy.

15 dziedzin

Współpraca ekspercka

Zaangażowanym osobom będziemy odpłatnie zlecali następujące działania:

Stawki honorariów można znaleźć w Regulaminie rekrutacji ekspertów – poniżej.

Jak się zgłosić?

Zainteresowany współpracą z PPP powinien:

Rozmowy kwalifikacyjne będą miały formę 15-minutowych wideokonferencyjnych prezentacji. Finałem naboru może być zawarcie umowy pomiędzy kandydatem a Platformą Przemysłu Przyszłości skutkujące dołączeniem do eksperckiego zespołu, który pracuje w naszej organizacji nad cyfrową transformacją przedsiębiorstw. Chętnych prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami poniżej oraz o przysłanie zgłoszenie zgodnego z opisanymi w nich zasadami. Zapraszamy!

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naboru, zachęcamy do kontaktu z koordynatorem zespołu ekspertów PPP, Mariuszem Hetmańczykiem: mariusz.hetmanczyk@fppp.gov.pl, 607 146 486.