Przejdź do treści

Webinarium: przywództwo w transformacji cyfrowej


  • Specjalistki ABB, Reshma Ramachandran i Katarzyna Sobótka-Demianowska porozmawiają o liderach procesu digitalizacji przedsiębiorstw.
  • Przedsięwzięcie zorganizowała Agencja Rozwoju Przemysłu w ramach cyklu „The Greatest Contemporary Innovators Project”.
  • Wydarzenie rozpocznie się 30 września o 20:00. Poniżej jest link do rejestracji.

Reshma Ramachandran jest wiceprezesem Hitachi ABB Power Grids – spółki joint venture ABB i Hitachi zajmującej się systemami energetycznymi. Ekspertka wcześniej pracowała na stanowisku kierownika ds. transformacji. O digitalizacji przedsiębiorstw, staraniach firm o pierwszeństwo w tym obszarze i roli liderów porozmawia z Katarzyną Sobótką-Demianowską, dyrektorem ds. elektromobilności w ABB Polska. W spotkaniu udział wezmą także profesor Politechniki Śląskiej, Anna Timofiejczuk, prezes Platformy Przemysłu Przyszłości, Andrzej Soldaty oraz Jarosław Gracel z ASTOR-a.


Wyzwania dla menadżerów związane z rozwojem technologicznym firm, szczegółowo opisał w portalu ekspert PPP, Piotr Kaczmarek-Kurczak.

Terminy i zapisy

Webinarium rozpocznie się 30 września o godz. 20:00. Będzie prowadzone w platformie Zoom i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia. Przedsięwzięcie realizuje Agencja Rozwoju Przemysłu w ramach inicjatywy „The Greatest Contemporary Innovators Project”, która ma na celu rozwój innowacji w firmach. Platforma Przemysłu Przyszłości jest partnerem środowego spotkania.

Cykl

„The Greatest Contemporary Innovators Project” to cykl seminariów skierowanych do przedsiębiorców, inżynierów i studentów z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Tematy poruszane do tej pory dotyczyły m.in. sztucznej inteligencji, prowadzenia startupów oraz projektowania produktów. Zapisy wcześniejszych spotkań są dostępne na stronie weinnovators.club.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na