Modern Factory Office Meeting Room: Busy Diverse Team of Engineers, Managers and Investors Talking at Conference Table, Use Interactive TV, Analyze, Find Solutions, Debate and Discuss Engine Concept

Wirtualne spotkania m.in. o budowie zespołów i zarządzaniu w przemyśle 4.0

  • Specjaliści omówią kwestie przeprowadzania zmian, kompetencji liderów czy wpływu technologii na działy zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Serię 6 warsztatów online organizuje Wszechnica UJ. Jesteśmy partnerami wydarzeń.
  • Pierwsze webinarium rozpocznie się 20 lipca o 9:00, poniżej w tekście jest link do zapisów.

Prowadzący spotkania poruszą temat rozwiązywania wieloaspektowych i skomplikowanych problemów w przedsiębiorstwach dzięki grupom zbudowanym z osób o różnych doświadczeniach, kompetencjach i wiedzy. Specjaliści Wszechnicy UJ, Magdalena Pęcak i Rafał Stożek, omówią, jak budować kulturę organizacyjną, która sprzyja powstawaniu zespołów interdyscyplinarnych. Uczestnicy kolejnych webinariów dowiedzą się, w jaki sposób rozwój technologii przemysłu 4.0 kształtuje działalność zespołów HR w przedsiębiorstwach, poznają również kompetencje i obszary zarządzania liderów przyszłości, a także wpływ przeprowadzania zmian na pracowników.

Terminy i zapisy

Organizatorzy zaplanowali 6 wirtualnych spotkań z myślą o przedsiębiorstwach i pracownikach, którzy chcą poszerzyć wiedzę o budowaniu organizacji skutecznie dostosowujących się do warunków kształtowanych przez rozwój nowoczesnych technologii wytwórczych. Pierwsze wydarzenie, poświęcone m.in. tworzeniu interdyscyplinarnych zespołów, rozpocznie się 20 lipca o 9:00 w serwisie Zoom. Szczegółowe informacje, harmonogram i formularz rejestracji są na stronie Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Platforma Przemysłu Przyszłości jest patronem webinariów.

Wszechnica UJ

Spółka powstała na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2005 roku, na wzór tzw. university extensions, czyli jednostek instytucji szkolnictwa wyższego, które zajmują się edukacją ustawiczną. Wszechnica UJ skupia się na działalności doradczej i szkoleniowej z zakresu przygotowywania strategii czy rozwoju kompetencji menadżerskich. Jednym z projektów firmy, w ramach którego organizuje webinaria, jest przedsięwzięcie badawczo-rozwojowe pt. „Kształcenie dualne w kontekście wyzwań przemysłu 4.0” – jego celem jest rozwój sektora szkoleń zawodowych, transfer wiedzy nt. technologii wytwórczych, a także przygotowanie oferty edukacyjnej bazującej na zasadach kształcenia dualnego, czyli łączącego zajęcia ogólne w szkole z nauką zawodu w przedsiębiorstwie.