Przejdź do treści

Zbuduj przewagę technologiczną firmy w czasie kryzysu


  • Specjaliści z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego opowiedzą podczas webinarium o kluczowych obszarach zmian w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz o bezpiecznej pracy zdalnej.
  • Z kolei przedstawiciel Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego przybliży technologie p4.0 – VR, AR i Web3D.
  • „Spotkanie Technologiczne w sieci” rozpocznie się 12 maja o 10:00 i potrwa 3 godziny. Poniżej jest link do rejestracji.

Piotr Nędzewicz z PPNT skupi się na transformacji cyfrowej oraz na tym, jak efektywnie wykorzystywać nowe technologie do budowania przewagi rynkowej. Poruszy temat tzw. kultury innowacji jako podstawy skutecznych zmian, a także wątek kluczowych obszarów przekształceń w firmach, takich jak modele, produkty i zasoby – ekspert wskaże najważniejszych uczestników tego procesu. Przykłady wykorzystania nowoczesnych technologii w przedsiębiorstwach m.in. z branży motoryzacyjnej i meblarskiej zaprezentuje drugi gość webinarium – Bogdan Ludwiczak z PCSS. który zajmie się rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością, różnicami między nimi oraz zagrożeniami i ograniczeniami. Następnie o pracy zdalnej i jej bezpiecznej organizacji opowie Łukasz Walicki z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Zapisy

Mikołaj Kołodziejczak, przedstawiciel Platformy Przemysłu Przyszłości w zachodniej Polsce, przybliży w trakcie webinaru działania, jakie prowadzimy na rzecz przemysłu 4.0. Uczestnicy po każdej części wirtualnego spotkania będą mogli włączyć się w dyskusję, rejestrację prowadzimy w dziale Wydarzenia.

Produkt, pracownik i przetrwanie firmy

13 maja zapraszamy na kolejny Webinar Przemysłu Przyszłości. W jego ramach poruszymy temat zmiany modeli biznesowych produktów i dostosowania ich do nowych wymagań rynku – tu można zapisać się na spotkanie online. Następne wydarzenia będą poświęcone wpływowi pandemii na pracowników i działy HR oraz sposobom utrzymania ciągłości funkcjonowania firm mimo niekorzystnych warunków.

Prof. Wegener i dr Jankowski

Wcześniej naszym gościem był Dieter Wegener ze stowarzyszenia ZVEI, który mówił o skuteczności automatyzacji i wpływie technologii przemysłu 4.0 na firmy produkcyjne. Zaproszenie do udziału w webinarium przyjął też Witold Jankowski z ICAN Institute, ekspert opowiadał o zarządzaniu strategicznym w modelu VUCA i o kompetencjach niezbędnych do prowadzenia transformacji cyfrowej.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na