Przejdź do treści

Rekrutacja pracowników i zarządzanie zespołami w czasie pandemii


Pierwszy gość jest menadżerem HR w 11 bit studios – polskiej firmie produkującej i wydającej gry komputerowe. Sympatycy elektronicznych rozgrywek mogą kojarzyć markę z takimi tytułami, jak „Frostpunk”, „This War of Mine” czy seria „Anomaly”. W czasie Webinaru Przemysłu Przyszłości Nika Darowska opowie o funkcjonowaniu organizacji, której pracownicy działają zdalnie. W 11 bit studios w związku z pandemią wprowadzono narzędzia do zarządzania, a także zmodyfikowano procesy rekrutacji. Natomiast dr Piotr Kaczmarek-Kurczak z Akademii Leona Koźmińskiego przedstawi analizy i prognozy dotyczące oddziaływania pandemii na cyfryzację i robotyzację przemysłu. Naukowiec i autor artykułów w naszym portalu skoncentruje się na dbaniu o istniejące zespoły oraz ich powiększaniu. Trendy w rekrutacji i programy, które pomagają w zdalnym szukaniu pracowników, uczestnikom webinarium zaprezentuje Michał Karlikowski, dyrektor zarządzający w firmie Kalatea.

(graf. Lech Mazurczyk)

Zapisy

W czasie spotkania uczestnicy zapoznają się z internetowymi narzędziami przygotowanymi przez Platformę Przemysłu Przyszłości. Będą mogli też po każdym wystąpieniu zadać pytania podczas sesji Q&A. Na webinar, który rozpocznie się 19 maja o 10:00, można rejestrować się w dziale Wydarzenia.

(fot. Getty Images)

Biznes w okolicznościach pandemii

Poprzednie wirtualne wydarzenie związane z funkcjonowaniem firm w warunkach epidemii dotyczyło przekształcania procesów i produktów – relacjonowaliśmy je tutaj. W następnym spotkaniu prelegenci poruszą kwestię przetrwania organizacji w czasie kryzysu, napiszemy wkrótce o szczegółach i o starcie rejestracji.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się: