Rekrutacja pracowników i zarządzanie zespołami w czasie pandemii

  • Zapisujemy na Webinar Przemysłu Przyszłości, który organizujemy 19 maja.
  • Eksperci opowiedzą, jak zarządzać ludźmi i rekrutować nowych pracowników w czasie epidemii oraz jak koronawirus wpływa na cyfryzację.
  • Prelegenci: Nika Darowska, Piotr Kaczmarek-Kurczak i Michał Karlikowski.
mężczyzna pracujący zdalnie

Pierwszy gość jest menadżerem HR w 11 bit studios – polskiej firmie produkującej i wydającej gry komputerowe. Sympatycy elektronicznych rozgrywek mogą kojarzyć markę z takimi tytułami, jak „Frostpunk”, „This War of Mine” czy seria „Anomaly”. W czasie Webinaru Przemysłu Przyszłości Nika Darowska opowie o funkcjonowaniu organizacji, której pracownicy działają zdalnie. W 11 bit studios w związku z pandemią wprowadzono narzędzia do zarządzania, a także zmodyfikowano procesy rekrutacji. Natomiast dr Piotr Kaczmarek-Kurczak z Akademii Leona Koźmińskiego przedstawi analizy i prognozy dotyczące oddziaływania pandemii na cyfryzację i robotyzację przemysłu. Naukowiec i autor artykułów w naszym portalu skoncentruje się na dbaniu o istniejące zespoły oraz ich powiększaniu. Trendy w rekrutacji i programy, które pomagają w zdalnym szukaniu pracowników, uczestnikom webinarium zaprezentuje Michał Karlikowski, dyrektor zarządzający w firmie Kalatea.

(graf. Lech Mazurczyk)

Zapisy

W czasie spotkania uczestnicy zapoznają się z internetowymi narzędziami przygotowanymi przez Platformę Przemysłu Przyszłości. Będą mogli też po każdym wystąpieniu zadać pytania podczas sesji Q&A. Na webinar, który rozpocznie się 19 maja o 10:00, można rejestrować się w dziale Wydarzenia.

(fot. Getty Images)

Biznes w okolicznościach pandemii

Poprzednie wirtualne wydarzenie związane z funkcjonowaniem firm w warunkach epidemii dotyczyło przekształcania procesów i produktów – relacjonowaliśmy je tutaj. W następnym spotkaniu prelegenci poruszą kwestię przetrwania organizacji w czasie kryzysu, napiszemy wkrótce o szczegółach i o starcie rejestracji.

5G 6G Agile AI AR Automatyzacja Big data Blockchain Cloud computing Cyberbezpieczeństwo Digital twin DIH Dojrzałość cyfrowa Drony Druk 3D Edge computing Egzoszkielety Energetyka Fabryka przyszłości Finansowanie Fotowoltaika GOZ Human augmentation ICT IIoT Konkursy Koronawirus Logistyka ML Motoryzacja MŚP NCBR PPP Pracownicy 4.0 Prawo Przemysł 4.0 R&D Roboty Startupy VR Wodór