Przejdź do treści

Piątkowy cykl warsztatów o zarządzaniu, modelach biznesowych i druku 3D


  • Prelegentami cyklu pod hasłem „Zarządzanie 4.0: Jak transformować biznes?” będą eksperci Platformy Przemysłu Przyszłości.
  • Pierwsze wydarzenie rozpocznie się 15 stycznia o 13:00, cotygodniowe spotkania potrwają do 26 lutego.
  • Poniżej w tekście jest link do rejestracji oraz do planu z tematami wszystkich warsztatów.

Premierowe wydarzenie z cyklu „Zarządzanie 4.0: Jak transformować biznes?” będzie poświęcone tzw. szczupłemu zarządzaniu (lean management) w produkcji niskoseryjnej i gniazdowej – czyli takiej, w której można zmieniać kolejność działań i dostosowywać współpracę pomiędzy stanowiskami. Eksperci poruszą zagadnienia modeli biznesowych w kontekście prac nad produktem, zmian profilu działalności oraz organizacji procesów w firmie. Temat następnego spotkania to wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości, analityki big data i sztucznej inteligencji do konserwacji zapobiegawczej. W ramach cyklu specjaliści przyjrzą się opłacalności inwestycji w robotyzację, różnym technologiom druku 3D i omówią podstawy cyberbezpieczeństwa w biznesie.

Rejestracja

Spotkania poprowadzą eksperci PPP, m.in. dr Julia Siderska (robotyzacja procesów przemysłowych), dr Piotr Kaczmarek-Kurczak (modele biznesowe), Norbert Kaleta (druk 3D) i Piotr Świderski (programowanie robotów przemysłowych). Cykl wystartuje 15 stycznia o 13:00, kolejne warsztaty przeprowadzimy w następne piątki aż do 26 lutego – pełny plan można znaleźć w dziale Wydarzenia, tam też przyjmujemy zapisy. Udział, jak zwykle podczas naszych webinariów, jest bezpłatny.

Formuła spotkań

Każdy z siedmiu warsztatów będzie trwał około 2 godzin. Wszystkie odcinki (oczywiście poza pierwszym) rozpoczną się podsumowaniem poprzedniego spotkania oraz sesją pytań i odpowiedzi. Następnie prelegenci omówią poszczególne zagadnienia na konkretnych przykładach firm. Oprócz sesji Q&A uczestnicy będą mogli wziąć udział w dyskusjach, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji ze specjalistami.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na