Przejdź do treści

Ankieta: Uczniowie szkół średnich a technologie przyszłości


Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Fundacją Platforma Przemysłu Przyszłości prowadzi badania, których celem jest określenie szans rozwoju branż nowoczesnych technologii w poszczególnych regionach Polski. Ważnym elementem badań jest poznanie opinii i postaw młodych ludzi – maturzystów.

Uniwersytet Jagielloński realizuje projekt badawczy pt. „Cyfrowi przedsiębiorcy w Przemyśle 4.0. Kluczowy mechanizm nowej trajektorii regionów przemysłowych?”, który jest finansowany przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu OPUS 20 [2020/39/B/HS4/01951]. Celem badań jest poznanie uwarunkowań i określenie szans rozwoju zaawansowanych działalności gospodarczych w polskich miastach – zarówno średnich, jak i dużych z perspektywy młodych ludzi.

Koordynatorem badania jest dr hab. Krzysztof Gwosdz, prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, e-mail: krzysztof.gwosdz@uj.edu.pl.

Ankieta jest anonimowa i skierowana jest ona wyłącznie do uczniów ostatnich klas szkół średnich (maturzystów). Ankieta dostępna jest TUTAJ.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na