Zostań ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości

  • Rozbudowujemy zespół specjalistów, który będzie zajmował się wsparciem procesu transformacji cyfrowej firm.
  • Czekamy na zgłoszenia kandydatów, którzy są ekspertami w zakresie dziedzin, takich jak IIoT, 5G, modele biznesowe, druk 3D lub AR.
  • Wyłonieni współpracownicy będą opracowywali ekspertyzy i rekomendacje, a także wezmą udział w kursach prowadzonych przez PPP.
  • Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje związane z naborem oraz odesłanie do szczegółowych zasad i dokumentów.

Eksperci powinni specjalizować się w jednej lub kilku dziedzinach związanych z przemysłem 4.0 – chodzi m.in. o nowe modele biznesowe, przemysłowy internet rzeczy czy łączność z wykorzystaniem sieci 5G. Obszary dotyczące projektowania i prototypowania obejmują zarówno oprogramowanie do obniżania kosztów modelowania i wprowadzania produktów, jak i druk 3D oraz wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość. Zapraszamy do współpracy również osoby znające się na automatyzacji linii produkcyjnych, maszynach przemysłowych i robotach współpracujących. W obrębie analityki danych szukamy z kolei ekspertów od chmury obliczeniowej, edge computingu i algorytmów sztucznej inteligencji.

(fot. Getty Images)

Czym zajmą się eksperci?

Wśród zadań współpracujących z nami specjalistów będzie przygotowywanie opinii, analiz i rekomendacji dotyczących konkretnych tematów oraz dziedzin. Zaangażowane osoby wezmą udział w wykładach i szkoleniach organizowanych przez PPP. Pozostałe zadania to m.in. doradztwo (zdalne oraz w siedzibach przedsiębiorstw) i opracowywanie ekspertyz.

Kryteria

Poza wiedzą i doświadczeniem w naborze weźmiemy pod uwagę takie czynniki, jak wykształcenie, aktywność zawodowa i umiejętność autoprezentacji. Istotny będzie dorobek związany z promocją i wdrażaniem technologii przemysłu czwartej generacji. Wreszcie na ocenę zgłoszeń wpłynie także udział w branżowych targach, szkoleniach oraz kursach.

(fot. Getty Images)

Zgłoszenia

Specjaliści, którzy chcą podjąć z nami współpracę, powinni przysłać zgłoszenie zgodnie z zasadami, których szczegółowy opis znajdą Państwo na podstronie > Eksperci. Tam też publikujemy więcej informacji na temat naboru i zakresu zadań, jakie chcemy powierzyć wybranym partnerom. Skontaktujemy się z osobami spełniającymi wskazane kryteria i zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne, które zostaną przeprowadzone najwcześniej po siedmiu dniach od przesłania aplikacji. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia z nami nowoczesnego przemysłu.

5G 6g Agile AI AR Automatyzacja Big data Blockchain Cloud computing Cyberbezpieczeństwo Digital twin DIH Dojrzałość cyfrowa Drony Druk 3D Edge computing Egzoszkielety Energetyka Fabryka przyszłości Finansowanie Fotowoltaika GOZ Human augmentation ICT IIoT Konkursy Koronawirus Logistyka ML Motoryzacja MŚP NCBR PPP Pracownicy 4.0 Prawo Przemysł 4.0 R&D Roboty Startupy VR