Przejdź do treści

Zostań ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości


  • Rozbudowujemy zespół specjalistów, który będzie zajmował się wsparciem procesu transformacji cyfrowej firm.
  • Czekamy na zgłoszenia kandydatów, którzy są ekspertami w zakresie dziedzin, takich jak IIoT, 5G, modele biznesowe, druk 3D lub AR.
  • Wyłonieni współpracownicy będą opracowywali ekspertyzy i rekomendacje, a także wezmą udział w kursach prowadzonych przez PPP.
  • Poniżej znajdą Państwo najważniejsze informacje związane z naborem oraz odesłanie do szczegółowych zasad i dokumentów.

Eksperci powinni specjalizować się w jednej lub kilku dziedzinach związanych z przemysłem 4.0 – chodzi m.in. o nowe modele biznesowe, przemysłowy internet rzeczy czy łączność z wykorzystaniem sieci 5G. Obszary dotyczące projektowania i prototypowania obejmują zarówno oprogramowanie do obniżania kosztów modelowania i wprowadzania produktów, jak i druk 3D oraz wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość. Zapraszamy do współpracy również osoby znające się na automatyzacji linii produkcyjnych, maszynach przemysłowych i robotach współpracujących. W obrębie analityki danych szukamy z kolei ekspertów od chmury obliczeniowej, edge computingu i algorytmów sztucznej inteligencji.

Czym zajmą się eksperci?

Wśród zadań współpracujących z nami specjalistów będzie przygotowywanie opinii, analiz i rekomendacji dotyczących konkretnych tematów oraz dziedzin. Zaangażowane osoby wezmą udział w wykładach i szkoleniach organizowanych przez PPP. Pozostałe zadania to m.in. doradztwo (zdalne oraz w siedzibach przedsiębiorstw) i opracowywanie ekspertyz.

Kryteria

Poza wiedzą i doświadczeniem w naborze weźmiemy pod uwagę takie czynniki, jak wykształcenie, aktywność zawodowa i umiejętność autoprezentacji. Istotny będzie dorobek związany z promocją i wdrażaniem technologii przemysłu czwartej generacji. Wreszcie na ocenę zgłoszeń wpłynie także udział w branżowych targach, szkoleniach oraz kursach.

Zgłoszenia

Specjaliści, którzy chcą podjąć z nami współpracę, powinni przysłać zgłoszenie zgodnie z zasadami, których szczegółowy opis znajdą Państwo na podstronie > Eksperci. Tam też publikujemy więcej informacji na temat naboru i zakresu zadań, jakie chcemy powierzyć wybranym partnerom. Skontaktujemy się z osobami spełniającymi wskazane kryteria i zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne, które zostaną przeprowadzone najwcześniej po siedmiu dniach od przesłania aplikacji. Zapraszamy do kontaktu i współtworzenia z nami nowoczesnego przemysłu.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na