Przejdź do treści

Zmiany organizacyjne w firmach pod wpływem pandemii


  • Wirtualne spotkanie rozpocznie się 26 maja o 10:00.
  • Praktycy opowiedzą o utrzymaniu i rozwoju działalności w czasie kryzysu.
  • Zaproszeni przez nas goście to Dawid Paruzel, Piotr Krajewski i Jakub Kaszuba.
  • Poniżej w tekście jest link do rejestracji na wydarzenie.

O łatwiejszym zarządzaniu kryzysowym w firmie opowie w trakcie wtorkowego Webinaru Przemysłu Przyszłości Dawid Paruzel z DPS Systems. W wystąpieniu przybliży zagadnienia automatyzacji mechanizmów w systemach planowania zasobów, zarządzania produkcją i magazynem. Prelegent skoncentruje się na łańcuchach dostaw i komunikacji wewnętrznej w organizacji, a także z klientami. Natomiast Piotr Krajewski, szef Stermedia, poruszy temat kierowania przedsiębiorstwem w czasach zagrożenia COVID-19. Przytoczy przykłady problemów, z jakimi zetknęła się jego firma, sposoby ich przezwyciężania oraz wnioski. Trzeci z gości, Jakub Kaszuba, przedstawi narzędzia, które wprowadzono w przedsiębiorstwie Base Group wytwarzającym konstrukcje stalowe. Wspomni również o strategii Quick Response Manufacturing polegającej na dążeniu do redukcji czasu realizacji zleceń. Po QRM sięgają zazwyczaj wytwórcy niewielkich serii lub produktów na zamówienie.

Plan spotkania i rejestracja

Wirtualne wydarzenie rozpocznie Przemysław Kowalski, kierownik zespołu regionalnego PPP, który przybliży nasze działania, a także narzędzia dla przedsiębiorców ułatwiające samoocenę dojrzałości cyfrowej oraz nawigowanie wśród instrumentów wsparcia finansowego. Po każdym wystąpieniu uczestnicy webinarium będą mogli zadawać pytania. Spotkanie rozpocznie się we wtorek o 10:00, zapisy prowadzimy w dziale Wydarzenia.

Webinary Przemysłu Przyszłości dotyczące pandemii

Nadchodzące spotkanie jest trzecim z serii poświęconych zagadnieniom trwającego kryzysu epidemicznego w kontekście biznesowym. Tematem pierwszego były produkty, a zaproszeni goście opowiadali o tym, jak z powodu pandemii koronawirusa przekształcali swoje usługi. Podczas kolejnego Piotr Kaczmarek-Kurczak, Nika Darowska i Michał Karlikowski mówili o zmianach na rynku pracy. Zapowiedzi i relacje z naszych wydarzeń online można znaleźć w dziale Webinaria.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na