Zmiany organizacyjne w firmach pod wpływem pandemii

  • Wirtualne spotkanie rozpocznie się 26 maja o 10:00.
  • Praktycy opowiedzą o utrzymaniu i rozwoju działalności w czasie kryzysu.
  • Zaproszeni przez nas goście to Dawid Paruzel, Piotr Krajewski i Jakub Kaszuba.
  • Poniżej w tekście jest link do rejestracji na wydarzenie.
laptop

O łatwiejszym zarządzaniu kryzysowym w firmie opowie w trakcie wtorkowego Webinaru Przemysłu Przyszłości Dawid Paruzel z DPS Systems. W wystąpieniu przybliży zagadnienia automatyzacji mechanizmów w systemach planowania zasobów, zarządzania produkcją i magazynem. Prelegent skoncentruje się na łańcuchach dostaw i komunikacji wewnętrznej w organizacji, a także z klientami. Natomiast Piotr Krajewski, szef Stermedia, poruszy temat kierowania przedsiębiorstwem w czasach zagrożenia COVID-19. Przytoczy przykłady problemów, z jakimi zetknęła się jego firma, sposoby ich przezwyciężania oraz wnioski. Trzeci z gości, Jakub Kaszuba, przedstawi narzędzia, które wprowadzono w przedsiębiorstwie Base Group wytwarzającym konstrukcje stalowe. Wspomni również o strategii Quick Response Manufacturing polegającej na dążeniu do redukcji czasu realizacji zleceń. Po QRM sięgają zazwyczaj wytwórcy niewielkich serii lub produktów na zamówienie.

spawacz
(fot. Getty Images)

Plan spotkania i rejestracja

Wirtualne wydarzenie rozpocznie Przemysław Kowalski, kierownik zespołu regionalnego PPP, który przybliży nasze działania, a także narzędzia dla przedsiębiorców ułatwiające samoocenę dojrzałości cyfrowej oraz nawigowanie wśród instrumentów wsparcia finansowego. Po każdym wystąpieniu uczestnicy webinarium będą mogli zadawać pytania. Spotkanie rozpocznie się we wtorek o 10:00, zapisy prowadzimy w dziale Wydarzenia.

(graf. Lech Mazurczyk)

Webinary Przemysłu Przyszłości dotyczące pandemii

Nadchodzące spotkanie jest trzecim z serii poświęconych zagadnieniom trwającego kryzysu epidemicznego w kontekście biznesowym. Tematem pierwszego były produkty, a zaproszeni goście opowiadali o tym, jak z powodu pandemii koronawirusa przekształcali swoje usługi. Podczas kolejnego Piotr Kaczmarek-Kurczak, Nika Darowska i Michał Karlikowski mówili o zmianach na rynku pracy. Zapowiedzi i relacje z naszych wydarzeń online można znaleźć w dziale Webinaria.

5G 6G Agile AI AR Automatyzacja Big data Blockchain Cloud computing Cyberbezpieczeństwo Digital twin DIH Dojrzałość cyfrowa Drony Druk 3D Edge computing Egzoszkielety Energetyka Fabryka przyszłości Finansowanie Fotowoltaika GOZ Human augmentation ICT IIoT Konkursy Koronawirus Logistyka ML Motoryzacja MŚP NCBR PPP Pracownicy 4.0 Prawo Przemysł 4.0 R&D Roboty Startupy VR Wodór