Przejdź do treści

Zgłoś swoje wdrożenie do Nawigatora Technologicznego!


W związku z realizowanym projektem przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości dot. uruchomienia Nawigatora Technologicznego, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zgłaszania praktycznych przykładów zastosowań nowych technologii. Poszukujemy przykładów w następujących obszarach: automatyka i robotyka, big data, blockchain, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, platformy komunikacyjne, programy wspomagające, sztuczna inteligencja.

Czym jest Nawigator Technologiczny?

Nawigator Technologiczny to dostępne online narzędzie mające na celu:

  • dostarczenie podstawowej, uporządkowanej, neutralnej technologicznie wiedzy,
  • poszerzenie percepcji w celu świadomego podejmowania decyzji inwestycyjnych,
  • stworzenie przestrzeni do prezentacji możliwych zastosowań technologii.

Zgłoszone przez Państwa przykłady zastosowań technologii, po redakcyjnej weryfikacji, zostaną wykorzystane do zilustrowania korzyści płynących z zastosowania wskazanych w nich technologii. Opisywane zastosowania nie muszą wskazywać na konkretną firmę je stosujące, ale powinny być ilustracją rzeczywistego przypadku znanego Zgłaszającemu.

W celu ułatwienia zgłoszenia przygotowaliśmy formularz, który jest dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/r/MPBS2VyGrm

Na zgłoszenia czekamy do 7 października br.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na