Przejdź do treści

Pierwsze webinarium Platformy Przemysłu Przyszłości – spotkanie z prof. Wegenerem z ZVEI


  • Dieter Wegener jest doświadczonym specjalistą w zakresie przemysłu 4.0.
  • Podczas webinarium zatytułowanego „Industry 4.0 – the big picture” ekspert niemieckiego stowarzyszenia ZVEI będzie mówił o wyzwaniach biznesowych w kontekście cyfryzacji. Naukowiec odpowie też na pytania słuchaczy.
  • Webinarium rozpocznie się o 15:00 29 kwietnia.
  • W ten sposób rozpoczynamy cykl wirtualnych wykładów pod nazwą Webinar Przemysłu Przyszłości, dotyczących merytorycznych i praktycznych zagadnień w zakresie transformacji cyfrowej firm.

Prof. Dieter Wegener pracuje w Siemens Corporate Technology na stanowisku Head of External Cooperation, jest również Speakerem w ZVEI Management Team Industrie 4.0, czyli Niemieckim Stowarzyszeniu Producentów Urządzeń Elektrycznych i Elektronicznych. Oprócz tego współzarządza stowarzyszeniem Digital Europe. W trakcie webinarium nasz gość wprowadzi uczestników w tematykę przemysłu 4.0, a następnie opowie m.in. o doświadczeniach niemieckiej gospodarki w procesie digitalizacji działań przedsiębiorstw.

Zarejestruj się

Na webinar można zapisać się w dziale Wydarzenia (aktualizacja: rejestracja zakończona). Liczba miejsc jest ograniczona, zarejestrowane osoby powiadomimy mailowo, a przed wykładem przyślemy link do spotkania. Dieter Wegener mówi po angielsku, po prezentacji uczestnicy na czacie będą mogli zadawać pytania (także po polsku, przetłumaczymy).

Webinary Przemysłu Przyszłości

Środowy webinar to początek cyklu rozmów z ekspertami przemysłu przyszłości, które będą miały formę wykładów i dyskusji online skupionych na problematyce cyfrowej transformacji. Uczestnicy kolejnych wydarzeń poznają najnowsze trendy biznesowe i rozwiązania technologiczne ważne dla nowoczesnej gospodarki. Przedsiębiorcy mają okazję posłuchać zapraszanych przez nas ekspertów, jak i specjalistów działających w Platformie Przemysłu Przyszłości. W kolejnych tygodniach z internautami spotka się m.in. prof. Mariusz Hetmańczyk (PPP i Politechnika Śląska, automatyka i robotyka). Terminy nowych webinariów będziemy na bieżąco zapowiadali w portalu.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na