Przejdź do treści

Wykorzystanie technologii w budowaniu kadr przyszłości


Pod koniec roku, w siedzibie Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości (FPPP) w Radomiu, odbyło się spotkanie poświęcone roli technologii w kształtowaniu kadr przyszłości. Panel skupiał się na wpływie technologii na proces budowania zespołów, najnowszych trendach w ich wykorzystaniu, wyzwaniach związanych z technologicznym podejściem do zarządzania zasobami ludzkimi, pożądanych umiejętnościach na rynku pracy oraz przykładach, gdzie technologie odegrały kluczową rolę w budowaniu kadry przyszłości.

Prelegenci:

  1. dr inż. Krzysztof Symela – Dyrektor Centrum Badań Edukacji Zawodowej i Zarządzania, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji
  2. Kinga Skrzek – Specjalistka ds. Nowych Technologii, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości
  3. Jakub Kwiatkowski – Marketing and Technical Support, Mitsubishi Electric Polska

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze spotkania, które stanowiło doskonałą okazję do wymiany poglądów na temat roli technologii w dynamicznie ewoluującym środowisku biznesowym oraz inspiracji dla przedsiębiorców i specjalistów z zakresu zasobów ludzkich.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na