Przejdź do treści

W środę wirtualna konferencja o wprowadzeniu w sieci sklepów systemu do zarządzania budynkami


  • Czwarte wydarzenie w ramach cyklu „Przemysł 4.0 – Made in Wroclaw” będzie dotyczyło oprogramowania do kontroli stanu technicznego obiektów handlowych.
  • O wdrożeniu systemu opowiedzą eksperci Grafen Polska i Wago Elwag.
  • Konferencja rozpocznie się 22 lipca o 10:00. Poniżej w tekście podajemy link do rejestracji na wydarzenie.

Spotkanie będzie poświęcone platformie do zarządzania nieruchomościami na przykładzie wdrożenia w sieci sklepów spożywczych. System ułatwia tworzenie raportów i wykresów o stanie technicznym budynków, a dane zbiera ze zautomatyzowanych instalacji. Elementem software’u jest aplikacja mobilna będąca uzupełnieniem modułu, który zarządza powiadomieniami. O oprogramowaniu opowiedzą w trakcie wirtualnego spotkania: Bartłomiej Szewczuk, prezes Grafen Polska, firmy zajmującej się automatyką obiektów przemysłowych, biurowych i handlowych oraz Daniel Szewczuk, przedstawiciel Wago Elwag, producenta i dostawcy komponentów dla wytwórstwa, techniki procesowej i automatyki dla budynków.

Zapisy

Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o specjalistach, którzy chcą wprowadzić w swoich zakładach technologiczne usprawnienia. Czwarta część konferencji „Przemysł 4.0 – Made in Wroclaw” rozpocznie się 22 lipca o 10:00 i potrwa do 11:20, po prelekcji tradycyjnie będzie można porozmawiać z ekspertami w ramach sesji Q&A. Spotkanie poprowadzi redaktor naczelny magazynu Production Manager Przemysław Ozga. Organizatorami są: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, firma Stermedia i Platforma Przemysłu Przyszłości, a rejestrację na wydarzenie chętni znajdą w serwisie Wroclaw.pl.

Kontynuujemy cykl wydarzeń poświęconych innowacjom w produkcji. Razem z Invest in Wroclaw oraz Stermedia zapraszamy na #4 już spotkanie. Szczegóły znajdują się na: https://bit.ly/2OsZQkt

Opublikowany przez Platforma Przemysłu Przyszłości Środa, 15 lipca 2020

„Przemysł 4.0 – Made in Wroclaw”

Podczas pierwszego spotkania w ramach cyklu przedstawiciele firm FANUC, Stermedia i Volkswagen opowiadali o robotyzacji produkcji, stosowaniu AI i big data. Kolejne dotyczyło wdrożenia technologii rozszerzonej rzeczywistości w Polpharmie, a najnowsze, trzecie – zautomatyzowanego zarządzania oświetleniem. Podobnie jak wcześniejsze, środową konferencję zrelacjonujemy w portalu PPP.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na