Przejdź do treści

Webinar Przemysłu Przyszłości o produkcie w czasach pandemii


  • Wydarzenie rozpocznie się 13 maja o 10:00 i potrwa ponad 2 godziny.
  • Eksperci opowiedzą, jak wprowadzenie technologicznych i organizacyjnych rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 może pomóc nawet rozwinąć działalność w czasie kryzysu.
  • Przykłady przedstawią szefowie firm p-beep, M4B i Wadim Plast.
  • Rozpoczęliśmy rejestrację na webinarium – link jest niżej w tekście.

Grzegorz Poźniak, jeden z prelegentów, jest właścicielem firmy, która wprowadziła na rynek urządzenia IoT do przywoływania kelnerów w restauracjach. Jednak w związku z kryzysem przedsiębiorstwo zmieniło model swoich działań i promuje teraz produkty jako rozwiązanie dla zakładów pracy zainteresowanych ograniczeniem bezpośrednich kontaktów między pracownikami. Z kolei Jarosław Leśniewski, prezes M4B, opowie podczas wirtualnego spotkania, w jaki sposób pandemia wpłynęła na technologię zdalnego pomiaru temperatury, która dotąd była wykorzystywana na lotniskach. Paweł Jurkowski z firmy Wadim Plast skupi się natomiast na doświadczeniu swojego przedsiębiorstwa związanym z uruchomieniem produkcji elementów do przyłbic ochronnych. W 3 dni zespół oddziału wtryskowego zaprojektował i wykonał formy, które posłużyły do wytworzenia 100 tysięcy przyłbic dla szpitali (produkcja trwała 2 tygodnie).

Sesje Q&A i rejestracja na wydarzenie

Podczas webinarium uczestnicy będą też mogli dowiedzieć się więcej o wsparciu i rozwiązaniach dla przedsiębiorców przygotowanych przez Platformę Przemysłu Przyszłości. Każdą prelekcję zakończy sesja Q&A. Na spotkanie online zaplanowane na 13 maja można rejestrować się w dziale Wydarzenia, tam publikujemy pełną agendę webinaru.

Co jeszcze przed nami?

Już 8 maja zarejestrowani internauci posłuchają prezesa ICAN Institute, Witolda Jankowskiego, który powie uczestnikom, jak można uodpornić firmę na okoliczności związane z epidemią SARS-CoV-2. Zapisy na webinarium „VUCA a przemysł 4.0” zamykamy na kwadrans przed startem wydarzenia (początek wykładu w południe). 19 maja przeanalizujemy trendy w rekrutacji, a o prognozach dotyczących wpływu koronawirusa na cyfryzację i automatyzację w przemyśle będzie mówił dr Piotr Kaczmarek-Kurczak, naukowiec specjalizujący się w zarządzaniu, przedsiębiorczości i innowacyjności. W jednym z kolejnych Webinarów Przemysłu Przyszłości przyjrzymy się problemowi biznesowego przetrwania w czasie kryzysu. Dawid Paruzel z DPS Systems zaprezentuje mechanizmy automatyki w systemach kierowania przedsiębiorstwem przydatne do zarządzania kryzysowego.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na