Przejdź do treści

Przedsiębiorcy poznają blockchain i IIoT


  • Rozpoczęliśmy dwa tygodnie temu, nasi eksperci spotykają się z menadżerami w kolejnych miastach.
  • Wrocław, Białystok, Poznań i Łódź – tam w najbliższych dniach przeprowadzimy warsztaty dotyczące Przemysłu 4.0.
  • Uczestnicy szkoleń biorą udział w pokazach praktycznych zastosowań nowoczesnych technologii w produkcji.

Jak pisaliśmy, jeszcze do 6 grudnia można wziąć udział w warsztatach na temat cyfrowej transformacji. Warsztaty są skierowane do menadżerów z małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób wprowadzać nowoczesne rozwiązania do procesów produkcyjnych, zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i w kwestii wykorzystywanych technologii. W czasie szkoleń zainteresowani poznają szanse wynikające z takich zmian. Najbliższe wydarzenia zostaną zorganizowane we Wrocławiu, potem w Białymstoku, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Warsztaty prowadzimy w niewielkich, maksymalnie 20-osobowych grupach. Zarejestrować można się w dziale Wydarzenia Platformy Przemysłu Przyszłości.

Szkolenia rozpoczynają się wprowadzeniem w tematykę Przemysłu 4.0. Uczestnicy zdobywają wiedzę o wytwarzaniu przyrostowym, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości czy przemysłowej chmurze obliczeniowej. Poruszane zagadnienia obejmują również sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe i blockchain. Przedmiotem szkoleń są także modele biznesowe i systemy zarządzania danymi.

Duże zainteresowanie wzbudzają pokazy z rozszerzoną rzeczywistością i jej zastosowaniami w produkcji. W warsztatach biorą udział osoby o różnym doświadczeniu, część z nich już ma za sobą kontakt z nowoczesnym przemysłem, inni stawiają pierwsze kroki. Jeden z uczestników napisał w ankiecie: “warsztaty można polecić zarówno osobie która dopiero wkracza w świat Przemysłu 4.0, jak i bardziej zaawansowanym pracownikom”. Katarzyna Nosalska z PPP, organizującej te wydarzenia, podkreśla, że zasadniczym celem spotkań jest, aby menadżerowie mogli sprawdzić osobiście, jak działają różne technologie oraz poznać przykłady ich wykorzystania w biznesie.

O szkoleniach pisze wiele mediów. Business Insider zwraca uwagę, że ucyfrowienie polskiej gospodarki pozostaje nadal niskie, a warsztaty Platformy Przemysłu Przyszłości mają szansę to zmienić. O szkoleniach z P4.0 informowały też m.in. Rzeczpospolita i Gazeta Wrocławska.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na