Przejdź do treści

Nowe terminy bezpłatnych warsztatów dla menadżerów 4.0


  • Zapisujemy chętnych na 6 dodatkowych szkoleń w Krakowie i Opolu.
  • Nowe zajęcia z zakresu Przemysłu 4.0 zostaną przeprowadzone od 9 do 17 grudnia.
  • Na 2-dniowe warsztaty mogą zapisywać się menadżerowie z małych i średnich firm produkcyjnych.
  • Dotychczas nasze technologiczno-przemysłowe zajęcia odwiedziło ponad 600 przedsiębiorców.
  • Przygotowujemy równocześnie kolejny cykl szkoleń, który ruszy w przyszłym roku.

Kolejne zajęcia przeprowadzimy w województwach małopolskim i opolskim. W nowym terminach jest w sumie 120 dodatkowych miejsc dla menadżerów, którzy chcą dowiedzieć się, jak wprowadzać nowoczesne technologie do produkcji. Harmonogram można znaleźć w dziale Wydarzenia, tam też, po wypełnieniu formularza, da się zapisać na warsztaty.

Właśnie zakończyły się szkolenia zorganizowane na Politechnice Śląskiej. M.in. tam przedsiębiorcy uczestniczyli w częściach biznesowej i technologicznej. W ramach drugiej mogli zobaczyć, w jaki sposób poruszają się roboty autonomiczne wykorzystywane do przewożenia towarów. Menadżerowie poznawali detale druku 3D i zastosowania w konkretnych procesach produkcyjnych. Częścią pokazów były również rozszerzona i wirtualna rzeczywistość, wraz z ich przemysłową użytecznością.

– Warsztaty służą rozwojowi Przemysłu 4.0 – wyjaśnia Wojciech Kmiecik z Platformy Przemysłu Przyszłości. – Chcemy, żeby firmy w kolejnych krokach, przez doradztwo, konsultacje i pilotażowe wdrożenia, poszerzały technologiczne kompetencje i uczyły się korzystać z nich biznesowo – dodaje koordynator szkoleń.

W ciągu kilku ostatnich tygodni przeprowadziliśmy w całym kraju blisko 40 warsztatów, w których wzięło udział ponad 600 osób (w najbliższych dniach ta liczba jeszcze wzrośnie). Uczestnikami są zwykle menadżerowie prowadzący małe i średnie firmy produkcyjne. W pierwszych miesiącach przyszłego roku PPP zorganizuje kolejne podobne zajęcia. Ich formuła zostanie udoskonalona w oparciu o doświadczenia z kończącego się pierwszego cyklu, a także z wykorzystaniem odpowiedzi z ankiet, jakie wypełniali uczestnicy. Szczegóły następnych warsztatów zapowiemy w portalu.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na