Przejdź do treści

ITM_talks: bezpieczeństwo danych, transformacja cyfrowa i chmura


  • W czwartek o 11:00 rozpocznie się spotkanie online z cyklu ITM_talks.
  • Prelegenci opowiedzą m.in. o cyfrowej zmianie i dojrzałości oraz o bezpiecznym korzystaniu z usług chmurowych.
  • Goście dyskusji: Katarzyna Nosalska z PPP, Michał Jaworski z Microsoftu i Arkadiusz Kawa z Łukasiewicza.

Pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks będzie poświęcone temu, jak nowe technologie mogą pomóc firmom w okolicznościach kryzysu. O problematyce transformacji cyfrowej przedsiębiorstw opowie Katarzyna Nosalska, członek zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości. Nasz ekspert przybliży również sposoby wsparcia dla organizacji, które chcą unowocześniać procesy. Prezentacja Michała Jaworskiego, członka zarządu Microsoftu w Polsce, skupi się na planach inwestycyjnych koncernu dotyczących otwarcia krajowego regionu przetwarzania danych i programu szkoleń IT (pisaliśmy o tym niedawno w portalu). Michał Jaworski nakreśli też, jak usługi cloud computingu ułatwiają technologiczny rozwój firm. Temat cyberbezpieczeństwa danych przechowywanych w chmurze obliczeniowej poruszy Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Rejestracja na czwartkową konferencję oraz tematyka kolejnych

Transmisja z wydarzenia rozpocznie się 18 czerwca o 11:00. Moderatorem spotkania będzie Krzysztof Walas z Politechniki Poznańskiej. Udział jest bezpłatny, a zapisy prowadzi serwis talks.itm-europe.pl. Kolejne konferencje organizowane w ramach ITM_talks zostaną poświęcone sytuacji przemysłu po pandemii, automatyzacji logistyki, a także budowaniu konkurencyjności firm dzięki automatyce i robotyce. Inicjatorami przedsięwzięcia są ITM Industry Europe i Modernlog, a partnerami Platforma Przemysłu Przyszłości, Microsoft oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz.

Konferencja Industry NEXT

Wirtualne konferencje poprzedzają kongres „Industry NEXT. The New Reality” poświęcony narzędziom wsparcia dla przemysłowców pod kątem dopasowania się do nowej sytuacji po pandemii koronawirusa. Spotkanie na żywo jest zaplanowane na 3-4 listopada i będzie towarzyszyło targom ITM Industry Europe (przesuniętym z czerwca). Podczas wydarzenia wystawcy pokażą nowości dotyczące obróbki powierzchni, metalurgii, spawalnictwa i narzędzi.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na