Przejdź do treści

Dig.IT. Transformacja cyfrowa polskich MŚP


W siedzibie Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości w grudniu 2023 roku odbyło się spotkanie ekspertów związanych z realizacją projektu Dig.IT finansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027. Projekt Dig.IT jest skierowany do polskich przedsiębiorców z sektora przemysłu, produkcji i usług na rzecz przemysłu, którzy chcą podnieść poziom dojrzałości cyfrowej swoich przedsiębiorstw poprzez udany proces transformacji cyfrowej.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru, podczas którego Andrzej Domański – dyrektor Biura Projektów Innowacyjnych Agencji Rozwoju Przemysłu, przedstawił istotne elementy projektu Dig.IT. Z kolei Paweł Nowak – dyrektor działu Zarządzania Wiedzą FPPP oraz dr hab. inż. Mariusz Hetmańczyk – zastępca dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą FPPP, dzielą się wiedzą na temat możliwości wsparcia z programu oraz prezentują Projekt Dig.IT jako cenne narzędzie dla polskich przedsiębiorców.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na