Przejdź do treści

III Edycja Szkoły Lidera | Dlaczego warto wziąć udział?


Trwa nabór do III edycji projektu Szkoła Lidera. Przedsiębiorcy w ramach projektu tworzą indywidualną strategię transformacji cyfrowej własnego przedsiębiorstwa przy wsparciu mentorów, ekspertów FPPP oraz partnerów projektu. Nabór trwa do 31 marca. Szkoła Lidera to stacjonarny, kompleksowy kurs szkoleniowy skierowany do kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla w branżach produkcyjnych lub usługowych wspierających produkcję, które…

Trwa nabór do III edycji projektu Szkoła Lidera. Przedsiębiorcy w ramach projektu tworzą indywidualną strategię transformacji cyfrowej własnego przedsiębiorstwa przy wsparciu mentorów, ekspertów FPPP oraz partnerów projektu. Nabór trwa do 31 marca.

Szkoła Lidera to stacjonarny, kompleksowy kurs szkoleniowy skierowany do kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla w branżach produkcyjnych lub usługowych wspierających produkcję, które mogą skorzystać z pomocy publicznej, głównie w sektorze MŚP. Celem projektu jest przygotowanie przedstawicieli krajowych przedsiębiorstw do skutecznego zaplanowania procesu transformacji cyfrowej firm w kierunku stosowania rozwiązań wzmacniających konkurencyjność w nowoczesnej gospodarce.

Do drugiej edycji projektu Szkoła Lidera zgłosiło się blisko 30 firm. Po weryfikacji zgłoszeń organizatorzy wyłonili 12 przedsiębiorstw, których przedstawiciele wzięli udział w zjazdach szkoleniowych i stworzyli indywidualne strategie transformacji cyfrowej.

Korzyści wynikające z udziału w Szkole Lidera:

  • Absolwenci kursu uzyskają wiedzę merytoryczną i praktyczną umożliwiającą zarządzanie projektami transformacji cyfrowej w firmach.
  • Podczas kursu uczestnicy wypracują pod okiem mentorów konkretne strategie cyfryzacji dla przedsiębiorstw, które reprezentują.
  • Zainteresowani mogą liczyć na wsparcie Platformy Przemysłu Przyszłości w procesie transformacji cyfrowej.
  • Udział w Szkole Lidera to szansa na wzmocnienie pozycji firmy na rynku.

Więcej informacji o projekcie, jak się zapisać, harmonogram zjazdów czy regulamin dostępny na stronie projektu.
https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/szkola-lidera/


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na