Przejdź do treści

Testowanie najnowszych rozwiązań automatyki przemysłowej bez wychodzenia z pracy


Testowanie działania innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój linii produkcyjnych bez wychodzenia z pracy. To możliwe dzięki bezpłatnym szkoleniem online z użyciem SMART FACTORY – modelowej linii produkcyjnej, opracowanej na potrzeby dział Level 4.0, która stanęła w siedzibie Balluff Polska. Zapraszamy do testowania, sprawdzania i poznawania działania rozwiązań takich jak:

  1. Machine Learning
  2. Machine Vision
  3. Systemy RFID
  4. Condition Monitoring

Jak skorzystać online?

Szkolenie można odbyć samodzielnie, na specjalnej platformie, dzięki transmisji na żywo z 6 kamer umieszczonych w demonstratorze. Zapewnia on możliwość wchodzenia w interakcję z wycinkiem linii produkcyjnej, sterowanie dostępnymi na niej rozwiązaniami i śledzenia parametrów sczytywanych przez czujniki. Zarejestruj się tutaj i do dzieła!

Możliwe jest także umówienie się na spotkanie zdalne z naszym ekspertem, który poprowadzi indywidualny pokaz i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wybierz dogodny termin tutaj i umów się na prezentację!

Spotkanie na żywo

Zapraszamy także do odwiedzenia nas i wzięcia udziału w demonstracji na żywo, w Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjnym Balluff przy ul. Granicznej 21A we Wrocławiu. Będzie nam miło Cię gościć i serdecznie zapraszamy na spotkanie! Aby się umówić, kliknij tutaj i wybierz dogodny termin.

Autorem artykułu jest Level 4.0 DIH.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na