Przejdź do treści

Dyskusja DIGINNO m.in. o błękitnym oceanie


  • O „strategii błękitnego oceanu” porozmawiają w stolicy goście DIGINNO Innovation Session.
  • Podczas panelu pojawią się kwestie obejmujące rozwój sieci 5G oraz IoT, a także prawo gospodarcze.
  • Wydarzenie, w którym weźmiemy udział, jest częścią 12 Forum Gospodarczego TIME.

Opinie na temat możliwości sieci 5G i internetu rzeczy 9 marca wymienią uczestnicy DIGINNO Innovation Session – dyskusji, która zostanie zorganizowana w czasie Forum Gospodarczego TIME w Warszawie. Paneliści omówią szanse polskich firm na poprawianie konkurencyjności oraz realizację tzw. strategii błękitnego oceanu – chodzi o zagospodarowanie wolnej przestrzeni rynkowej. Rozmowa obejmie kwestie prawne, w tym dostosowywanie przepisów do potrzeb przedsiębiorców. W panelu podyskutują: Aleksander Poniewierski z koncernu EY, Paweł Wideł reprezentujący Groupe PSA (należy do niej marka Opel), Małgorzata Bieniaszewska z MB Pneumatyka (o firmie pisaliśmy w jednym z naszych case studies) oraz prezes Platformy Przemysłu Przyszłości Andrzej Soldaty.

Digital Innovation Network

DIGINNO jest projektem, który ma za zadanie przyśpieszyć rozwoj gospodarki cyfrowej i budowę jednolitego rynku cyfrowego w Regionie Morza Bałtyckiego. Efektem prac będzie m.in. przygotowanie narzędzi przydatnych w cyfryzacji małych i średnich firm. Jedną z realizacji tej idei jest duński klaster zorganizowany przez The Manufacturing Academy of Denmark pomagający MŚP wprowadzać nowe technologie do procesów produkcyjnych.

Forum Gospodarcze TIME

FG TIME zostanie zorganizowane po raz dwunasty. Główny temat tegorocznej konferencji brzmi: „Między konkurencją a współpracą – nowy cyfrowy świat”. Rozmowy skoncentrują się na nowych przepisach i kompetencjach potrzebnych pracownikom oraz prowadzącym biznes, również w zakresie kooperacji firm. Poprzednio uczestnicy Forum dyskutowali o zmianach wynikających z rozwoju sieci 5G i Przemysłu 4.0.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na