Przejdź do treści

Konkurs “Granitowy Tulipan” nagradza najlepsze firmy regionu radomskiego


„Granitowy Tulipan” to prestiżowy konkurs promujący innowacje, kreatywność i rozwój lokalnej społeczności Radomia i regionu radomskiego, który organizowany jest przez Izbę Przemysłowo-Handlową Ziemi Radomskiej. Wydarzenie stało się prawdziwą tradycją – co roku od ponad 20 lat gromadzi utalentowanych przedsiębiorców, a także nagradza osiągnięcia przemysłu oraz nowoczesne podejście do biznesu.

Firmy jutra z Radomia

W trakcie Konkursu szczególny nacisk kładziony jest na nowoczesne i innowacyjne technologie, wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalne zarządzanie oraz sukces zarówno na arenie lokalnej, krajowej, jak i międzynarodowej, dzięki czemu region Południowego Mazowsza odnotowuje rozwój gospodarczy.

W ciągu całej historii Konkursu, ponad 80 laureatów zostało uhonorowanych prestiżowymi statuetkami „Granitowego Tulipana” w różnorodnych kategoriach. Wydarzenie to zdobyło szerokie uznanie, zarówno wśród uczestników oraz partnerów.

Kapituła Konkursu

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości jako ceniona za swoje zaangażowanie w promowanie innowacji i rozwój przemysłu, dołączyła jako partner wydarzenia, aby wspólnie wzmocnić znaczenie przedsiębiorczości i twórczości w lokalnej społeczności. Rozszerzając swoją aktywność Fundacja uczestniczyła również w wizytach studyjnych przedsiębiorstw, które zostały nominowane w 5 kategoriach konkursowych: Firma Roku – Mała, Średnia, Duża, Debiut Roku oraz Produkt Roku.

W trakcie 21 inspirujących wizyt studyjnych Kapituła Konkursu, w tym Zuzanna Waniek członek Zarządu FPPP, miała okazję zapoznać się z najlepszymi praktykami i innowacyjnymi rozwiązaniami, a także strategiami zarządzania oraz wysokim poziomem oferowanych usług, stanowiących inspirację do dobrego rozwoju przedsiębiorstwa.

Członek zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, Zuzanna Waniek, podkreśliła znaczenie takich inicjatyw w procesie wspierania przedsiębiorczości: „Konkurs Granitowego Tulipana to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko odzwierciedla siłę gospodarczą regionu radomskiego, ale także celebruje postępujący rozwój i innowacyjność. W Konkursie doceniamy nie tylko osiągnięcia przedsiębiorstw, ale także wkład w rozwój Południowego Mazowsza, który podkreśla różnorodność i bogactwo przedsiębiorczości naszego obszaru. To właśnie te przedsiębiorstwa napędzają naszą gospodarkę i tworzą przyszłość dzięki swojej wizji i determinacji.”.

Konkurs Granitowy Tulipan wyróżnia Radom jako miejsce, gdzie przedsiębiorczość i kreatywność napędzają rozwój społeczności. Wydarzenie wzbudza ogromne zainteresowanie, co świadczy o dynamizmie lokalnej sceny biznesowej. Już 15 września podczas Gali Biznesu 2023 w Radomiu poznamy laureatów oraz wyróżnione przedsiębiorstwa w tegorocznej edycji Konkursu.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na