Przejdź do treści

DIH4.ai organizuje F.U.H. Challenge: szansa na wdrożenie nowych rozwiązań industry 4.0


Od 24 maja do 23 czerwca 2021 roku trwa F.U.H. Challenge. To wydarzenie organizowane przez DIH4.ai, którego celem jest wyłonienie najlepszych pomysłów z zakresu transformacji cyfrowej, które pomogą polskim przedsiębiorstwom w rozwiązaniu realnych problemów przy pomocy technologii industry 4.0. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Technologie industry 4.0 są w stanie pomóc polskim firmom przemysłowym i produkcyjnym w automatyzacji i przyspieszeniu produkcji. Aby jednak było to możliwe, konieczna jest transformacja cyfrowa, często określana też jako digitalizacja biznesu. Wiele polskich firm produkcyjnych jeszcze nie wprowadziło odpowiednich zmian w życie. Duża część organizacji, które aktywnie poszukują nowych rozwiązań technologicznych, cały czas zgłasza się do nas z prośbą o pomoc.

W ten sposób narodził się pomysł F.U.H. Challenge. Chcemy dać kreatywnym młodym ludziom szansę na podzielenie się swoimi najlepszymi pomysłami mającymi na celu rozwiązanie realnych problemów, z którymi borykają się polskie firmy produkcyjne.

24 maja opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej listę zadań w ramach rzeczywistych case studies pochodzących od partnerów DIH4.ai. Osoby i zespoły biorące udział w wyzwaniu mają miesiąc na przygotowanie propozycji innowacji, które umożliwią rozwiązanie zaprezentowanych tego dnia problemów.

Propozycje te będą prezentowane przez uczestników już 24 czerwca podczas webinaru, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Każdy uczestnik (lub zespół) będzie mieć 4 minuty na zaprezentowanie wymyślonej przez siebie innowacji. Możliwe będzie posiłkowanie się dodatkowymi materiałami, na przykład prezentacją czy animacją.

Komisja, w której skład wchodzą przedstawiciele DIH4.ai i szeroko rozumianej branży przemysłowej, dokona oceny przedstawionych propozycji i wyłoni zwycięzców, dla których przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł Każde zadanie traktowane jest odrębnie, tak więc pierwsze miejsce może zająć kilka osób/zespołów. Przy ocenie prac pod uwagę będą brane takie elementy, jak:

  • czytelne odniesienie do tematu,
  • kreatywność myślenia,
  • zasadność wprowadzenia innowacji.

Wszystkich uczestników zapraszamy do uczestnictwa w webinarze i życzymy powodzenia! Przypominamy też, że innowacje można zgłaszać przez formularz na stronie wydarzenia.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na