Przejdź do treści

Co grupa PFR oferuje firmom zdążającym w kierunku przemysłu przyszłości?


Druga część webinarium szkoleniowo-edukacyjnego, do którego Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości zaprosiła przedstawicieli instytucji zrzeszonych w Grupie Polski Fundusz Rozwoju S.A. (PFR). Podczas II panelu zaproszeni eksperci przedstawili możliwości pozyskiwania finansowania na innowacyjne i zaawansowane projekty technologiczne, zrobotyzowane w ramach instytucji zrzeszonych w Grupie PFR S.A, oraz dobre praktyki i doświadczenia rynkowe, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów pożyczkowych i leasingowych ARP S.A. oraz roli kompleksowego doradztwa i obsługi w tym zakresie oferowanych w ramach ogólnopolskiej sieci Centrów Obsługi Przedsiębiorców.

„Nie można postawić znaku równości między określeniem nowoczesnych technologii a procesem transformacji cyfrowej, bowiem transformacja cyfrowa to szereg czynników i działań, które należy wdrożyć, które należy wprowadzić w przedsiębiorstwie. To zintegrowany system komunikowania w organizacji, przedsiębiorstwie z otoczeniem, administracją, także z otoczeniem biznesu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Warto to właśnie podkreślić i o tym mówić, że nowoczesne technologie są częścią procesu transformacji cyfrowej” – mówi Zuzanna Waniek Członek Zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości.

W drugim panelu udział wzięli:

  • Zuzanna Waniek – Członek Zarządu, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości;
  • Wojciech Miedziński – Prezes Zarządu, ARP Leasing Sp. z o.o.
  • Artur Wycech – Dyrektor Biura Zarządzania Sprzedażą, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.;
  • Izabela Banaś – Z-ca Dyrektora Departamentu Analiz i Strategii, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości;
  • Michał Płatek – Radca Prawny w Płatek Legal – Kancelaria Radcy Prawnego Michał Płatek;
  • Mariusz Hetmańczyk – Z-ca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości;
  • Łukasz Nuda – moderator.

Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na