Przejdź do treści

Co dzisiaj kupuje się w przemyśle? Najciekawsze młode firmy polskiego przemysłu w „Radarze Innowacji Przemysłu 4.0”


Współpraca między dojrzałymi firmami przemysłowymi, a młodymi spółkami, które dostarczają innowacje w tym obszarze w oczywisty sposób rodzi korzyści dla obu stron i napędza lokalną gospodarkę. Wyzwaniem jest decyzja o tym, z kim będziemy współpracować i w jaki sposób wybrany partner odpowie na potrzeby naszej firmy.

W znalezieniu odpowiedzi na te pytania może pomóc Radar Innowacji Przemysłu 4.0 wydany właśnie przez hub4industry – Digital Innovation Hub Krakowskiego Parku Technologicznego. To katalog młodych spółek z ofertą dla przemysłu. W publikacji możemy poznać blisko 90 młodych spółek z Polski i Finlandii, które uzyskały rekomendacje od 23 przedstawicieli ekosystemu innowacji branży przemysłowej.

– Publikacja, którą Państwu prezentujemy zwraca uwagę na know-how i lokalny talent, na firmy ciągle na początku drogi, ale już doświadczone i sprawdzone we współpracy z biznesem. Nie ma w tej publikacji „gadania”, jest tylko praktyka. To prosty, dobrze zindeksowany drukowany katalog młodych firm z rozwiązaniami dla przemysłu. Taka „książka telefoniczna” polskiego przemysłu – tłumaczy Bartosz Józefowski, dyrektor ds. Przemysłu 4.0 w Krakowskim Parku Technologicznym.

Prezentowane spółki zostały podzielone według 15 tagów technologicznych (m.in. sztuczna inteligencja, big data, computer vision, 5G, AR/VR) oraz 14 obszarów biznesowych (m.in. logistyka i magazynowanie, utrzymanie ruchu, kontrola jakości). Wydawnictwu towarzyszy interaktywna wersja online, którą można znaleźć na stronie www.hub4industry.pl/radar.

Wydawcą „Radaru Innowacji Przemysłu 4.0” jest Krakowski Park Technologiczny, a realizatorem hub4industry Digital Innovation Hub we współpracy z KPT ScaleUp. Partnerzy Główni: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Business Finland. Patroni Honorowi: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, PARP. Patronat: Startup Poland.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na