Biznes w nowej rzeczywistości – konf. „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”

  • Spotkanie poświęcone promowaniu firm, a także rekrutacji w trudnych warunkach kryzysu – rozpocznie się online 30 czerwca o 9:00.
  • Paneliści omówią dobre praktyki oraz kwestie finansowe i prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw.
  • Jednym z ekspertów występujących na konferencji będzie Katarzyna Nosalska z Platformy Przemysłu Przyszłości.
mężczyzna przemawia do zgromadzonych osób

Prowadzenie biznesu w nowej rzeczywistości, promocja firmy, rekrutacje w czasie kryzysu i trendy dla biznesu są w agendzie wystąpień konferencji pod hasłem „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”. Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy, opowie podczas wydarzenia, jak jego firma, wykonująca instalacje fotowoltaiczne, poradziła sobie podczas pandemii koronawirusa. Z kolei Katarzyna Nosalska, członek zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości, przedstawi dotychczasowe działania organizacji i wyjaśni, jak przedsiębiorcy mogą dostać wsparcie w cyfrowym rozwoju. W programie konferencji jest także prezentacja poświęcona umowom zabezpieczającym firmy przed zagrożeniami związanymi z COVID-19.

mężczyzna przy komputerze
(fot. Getty Images)

Dyskusje

Oprócz prelekcji organizator zaplanował panele dyskusyjne. Ich uczestnicy poruszą zagadnienia dobrych praktyk wdrażanych w małych i średnich firmach oraz powiedzą, jak przygotować się na ewentualną nową falę epidemii. Inne debaty będą poświęcone finansowaniu rozwoju firm, aspektom prawnym i podatkowym bezpiecznej restrukturyzacji przedsiębiorstw. W programie są również spotkania ze specjalistami, którzy poruszą temat rozliczeń VAT-u, Funduszu Pożyczkowego czy możliwości finansowania działań przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Wideokonferencję dotyczącą bezpłatnego rozpoczęcia procesu transformacji cyfrowej w firmie poprowadzą eksperci PPP.

Rejestracja

Inicjatorzy konferencji podkreślają, że celem spotkania jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju firm i zachęcanie do wprowadzania innowacyjnych zmian. Wirtualne wydarzenie „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców” rozpocznie się 30 czerwca o 9:00 i potrwa do 17:00. Udział jest bezpłatny, a rejestrację prowadzi serwis pdlap.pl (tam też jest szczegółowa agenda). Konferencję organizuje Podkarpackie Centrum Innowacji razem z Koalicją na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów. Wydarzenie zostało zaplanowane przede wszystkim z myślą o właścicielach mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego, ale może w niej uczestniczyć każdy chętny.

5G 6g Agile AI AR Automatyzacja Big data Blockchain Cloud computing Cyberbezpieczeństwo Digital twin DIH Dojrzałość cyfrowa Drony Druk 3D Edge computing Egzoszkielety Energetyka Fabryka przyszłości Finansowanie Fotowoltaika GOZ Human augmentation ICT IIoT Konkursy Koronawirus Logistyka ML Motoryzacja MŚP NCBR PPP Pracownicy 4.0 Prawo Przemysł 4.0 R&D Roboty Startupy VR Wodór