Przejdź do treści

Biznes w nowej rzeczywistości – konf. „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”


  • Spotkanie poświęcone promowaniu firm, a także rekrutacji w trudnych warunkach kryzysu – rozpocznie się online 30 czerwca o 9:00.
  • Paneliści omówią dobre praktyki oraz kwestie finansowe i prawne związane z restrukturyzacją przedsiębiorstw.
  • Jednym z ekspertów występujących na konferencji będzie Katarzyna Nosalska z Platformy Przemysłu Przyszłości.

Prowadzenie biznesu w nowej rzeczywistości, promocja firmy, rekrutacje w czasie kryzysu i trendy dla biznesu są w agendzie wystąpień konferencji pod hasłem „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców”. Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy, opowie podczas wydarzenia, jak jego firma, wykonująca instalacje fotowoltaiczne, poradziła sobie podczas pandemii koronawirusa. Z kolei Katarzyna Nosalska, członek zarządu Platformy Przemysłu Przyszłości, przedstawi dotychczasowe działania organizacji i wyjaśni, jak przedsiębiorcy mogą dostać wsparcie w cyfrowym rozwoju. W programie konferencji jest także prezentacja poświęcona umowom zabezpieczającym firmy przed zagrożeniami związanymi z COVID-19.

Dyskusje

Oprócz prelekcji organizator zaplanował panele dyskusyjne. Ich uczestnicy poruszą zagadnienia dobrych praktyk wdrażanych w małych i średnich firmach oraz powiedzą, jak przygotować się na ewentualną nową falę epidemii. Inne debaty będą poświęcone finansowaniu rozwoju firm, aspektom prawnym i podatkowym bezpiecznej restrukturyzacji przedsiębiorstw. W programie są również spotkania ze specjalistami, którzy poruszą temat rozliczeń VAT-u, Funduszu Pożyczkowego czy możliwości finansowania działań przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Wideokonferencję dotyczącą bezpłatnego rozpoczęcia procesu transformacji cyfrowej w firmie poprowadzą eksperci PPP.

Rejestracja

Inicjatorzy konferencji podkreślają, że celem spotkania jest wsparcie przedsiębiorców w rozwoju firm i zachęcanie do wprowadzania innowacyjnych zmian. Wirtualne wydarzenie „Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców” rozpocznie się 30 czerwca o 9:00 i potrwa do 17:00. Udział jest bezpłatny, a rejestrację prowadzi serwis pdlap.pl (tam też jest szczegółowa agenda). Konferencję organizuje Podkarpackie Centrum Innowacji razem z Koalicją na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów. Wydarzenie zostało zaplanowane przede wszystkim z myślą o właścicielach mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego, ale może w niej uczestniczyć każdy chętny.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na