Przejdź do treści

Industry 4.0 Meeting Point – konferencja ekspercka ze spotkaniami jeden na jeden


  • Uczestnicy samodzielnie zaplanują indywidualne rozmowy z ekspertami.
  • Częścią Industry 4.0 Meeting Point będą też prezentacje wdrożeń nowoczesnych rozwiązań.
  • Konferencję organizuje krakowski hub4industry we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości.
  • Środowe wydarzenie (3.VI) potrwa od 9:00 do 17:00.

O łączności w sieci 5G, cyberbezpieczeństwie, druku 3D, analizie danych i innych nowoczesnych technologiach przemysłowych porozmawiają uczestnicy konferencji Industry 4.0 Meeting Point. Formuła wydarzenia zakłada spotkania jeden na jeden, w ramach których goście skonsultują się z ekspertami z poszczególnych dziedzin. Łącznie będzie 15 półgodzinnych sesji. Każdy uczestnik samodzielnie ustali swój kalendarz spotkań, wysyłając i przyjmując zaproszenia. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dwie sceny – pierwszą jest Deep Dive z przykładami wdrożeń innowacji w zakładach produkcyjnych. Doświadczeniami podzielą się przedstawiciele ASTOR-a, hub:raum (akcelerator T-Mobile), Instytutu Kościuszki i Klastra Technologii Informacyjnych w Budownictwie. W ramach Deep Dive z prezentacją pt. „Od konkurowania do partnerstwa” (9:30-9:45) wystąpi prezes Platformy Przemysłu Przyszłości, Andrzej Soldaty, naszych ekspertów będzie można ponadto spotkać na wirtualnym stoisku. Na drugiej scenie nazwanej Inspire swoją ofertę w kilkuminutowych wystąpieniach przedstawią z kolei startupy.

Impact 2020 o cyfryzacji i przyszłości gospodarki

Sesja pod hasłem Impact re:action obejmie prezentację wniosków z raportów o wpływie obostrzeń pandemicznych na cyfryzację gospodarki oraz o strategii biotechnologicznej w Polsce. Organizatorzy Impactu przygotowali również panele dyskusyjne na temat digitalizacji na świecie, przyszłości finansów i transformacji edukacji. Pomiędzy dłuższymi formami zaproszeni goście opowiedzą o współpracy nauki z biznesem i zarządzaniu MŚP w czasie niepewności.


Po zakończeniu konferencji zrelacjonujemy ją w portalu.

Organizatorzy

Industry 4.0 Meeting Point organizuje hub4industry – Hub Innowacji Cyfrowych, którego liderem jest Krakowski Park Technologiczny. Partnerami wydarzenia, obok PPP, są też Impact CEE i Agencja Rozwoju Przemysłu.

Piątkowy webinar

A już 29 maja o 12:00 rozpocznie się kolejny Webinar Przemysłu Przyszłości, tym razem z udziałem eksperta Gartnera, Pawła Białki. Specjalista przedstawi metodologię pozwalającą monitorować, klasyfikować, oceniać i hierarchizować innowacje w technologiach. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji w naszym dziale Wydarzenia.


Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

Zgadzam się na