Industry 4.0 Meeting Point – konferencja ekspercka ze spotkaniami jeden na jeden

  • Uczestnicy samodzielnie zaplanują indywidualne rozmowy z ekspertami.
  • Częścią Industry 4.0 Meeting Point będą też prezentacje wdrożeń nowoczesnych rozwiązań.
  • Konferencję organizuje krakowski hub4industry we współpracy z Platformą Przemysłu Przyszłości.
  • Środowe wydarzenie (3.VI) potrwa od 9:00 do 17:00.

O łączności w sieci 5G, cyberbezpieczeństwie, druku 3D, analizie danych i innych nowoczesnych technologiach przemysłowych porozmawiają uczestnicy konferencji Industry 4.0 Meeting Point. Formuła wydarzenia zakłada spotkania jeden na jeden, w ramach których goście skonsultują się z ekspertami z poszczególnych dziedzin. Łącznie będzie 15 półgodzinnych sesji. Każdy uczestnik samodzielnie ustali swój kalendarz spotkań, wysyłając i przyjmując zaproszenia. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dwie sceny – pierwszą jest Deep Dive z przykładami wdrożeń innowacji w zakładach produkcyjnych. Doświadczeniami podzielą się przedstawiciele ASTOR-a, hub:raum (akcelerator T-Mobile), Instytutu Kościuszki i Klastra Technologii Informacyjnych w Budownictwie. W ramach Deep Dive z prezentacją pt. „Od konkurowania do partnerstwa” (9:30-9:45) wystąpi prezes Platformy Przemysłu Przyszłości, Andrzej Soldaty, naszych ekspertów będzie można ponadto spotkać na wirtualnym stoisku. Na drugiej scenie nazwanej Inspire swoją ofertę w kilkuminutowych wystąpieniach przedstawią z kolei startupy.

sceny na industry 4.0 meeting point
(graf. hub4industry)

Impact 2020 o cyfryzacji i przyszłości gospodarki

Sesja pod hasłem Impact re:action obejmie prezentację wniosków z raportów o wpływie obostrzeń pandemicznych na cyfryzację gospodarki oraz o strategii biotechnologicznej w Polsce. Organizatorzy Impactu przygotowali również panele dyskusyjne na temat digitalizacji na świecie, przyszłości finansów i transformacji edukacji. Pomiędzy dłuższymi formami zaproszeni goście opowiedzą o współpracy nauki z biznesem i zarządzaniu MŚP w czasie niepewności.


Po zakończeniu konferencji zrelacjonujemy ją w portalu.

(graf. hub4industry)

Organizatorzy

Industry 4.0 Meeting Point organizuje hub4industry – Hub Innowacji Cyfrowych, którego liderem jest Krakowski Park Technologiczny. Partnerami wydarzenia, obok PPP, są też Impact CEE i Agencja Rozwoju Przemysłu.

(Impact 2019 – fot. impactcee.com)

Piątkowy webinar

A już 29 maja o 12:00 rozpocznie się kolejny Webinar Przemysłu Przyszłości, tym razem z udziałem eksperta Gartnera, Pawła Białki. Specjalista przedstawi metodologię pozwalającą monitorować, klasyfikować, oceniać i hierarchizować innowacje w technologiach. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji w naszym dziale Wydarzenia.

5G 6g Agile AI AR Automatyzacja Big data Blockchain Cloud computing Cyberbezpieczeństwo Digital twin DIH Dojrzałość cyfrowa Drony Druk 3D Edge computing Egzoszkielety Energetyka Fabryka przyszłości Finansowanie Fotowoltaika GOZ Human augmentation ICT IIoT Konkursy Koronawirus Logistyka ML Motoryzacja MŚP NCBR PPP Pracownicy 4.0 Prawo Przemysł 4.0 R&D Roboty Startupy VR Wodór