Przejdź do treści

Konkurs Fabryka Przyszłości 2022 | Relacja z wydarzenia


14 marca 2023 odbyła się oficjalna gala wręczenia nagród w Konkursie Fabryka Przyszłości 2022. Pięć zakładów produkcyjnych otrzymało nagrodę za tytuł Fabryki Przyszłości, siedem zostało wyróżnionych w pięciu kategoriach konkursowych. W tegorocznej edycji do udziału w Konkursie zgłosiło się 29 fabryk. Konkurs obejmuje siedem kategorii konkursowych odpowiadających siedmiu obszarom – filarom transformacji w kierunku fabryk…

14 marca 2023 odbyła się oficjalna gala wręczenia nagród w Konkursie Fabryka Przyszłości 2022. Pięć zakładów produkcyjnych otrzymało nagrodę za tytuł Fabryki Przyszłości, siedem zostało wyróżnionych w pięciu kategoriach konkursowych.

W tegorocznej edycji do udziału w Konkursie zgłosiło się 29 fabryk. Konkurs obejmuje siedem kategorii konkursowych odpowiadających siedmiu obszarom – filarom transformacji w kierunku fabryk przyszłości zgodnych z metodą Advanced Manufacturing (ADMA): Zaawansowane Technologie Produkcyjne, Fabryka Cyfrowa, Fabryka Ekologiczna, Kompleksowa inżynieria zorientowana na klienta, Organizacja skupiona na człowieku, Inteligentna produkcja, Otwarta fabryka skoncentrowana na łańcuchu wartości.

Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwa Rozwoju i Technologii, a także patronatem instytucjonalnym przez EIT Manufacturing, Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Fundację Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową.


    Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się:

    Zgadzam się na