Przejdź do treści

Szkolenia i warsztaty

Cyfryzacja zawsze będzie opierała się na ludziach. W Platformie Przemysłu Przyszłości rozumiemy znaczenie kapitału ludzkiego w ekosystemie gospodarki 4.0, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej oferty szkoleń i warsztatów, poświęconych przemysłowi przyszłości. Pokazujemy zaawansowane technologie w przystępny sposób.

Warsztaty

Warsztaty uświadamiające są organizowane w formie serii spotkań, które dotyczą zastosowania nowoczesnych rozwiązań przemysłu 4.0 w zarządzaniu i organizacji przedsiębiorstw, a także pokazują proces transformacji cyfrowej. Zajęcia prowadzą eksperci Platformy Przemysłu Przyszłości, ich profile zawodowe są opisane w zapowiedzi każdego z warsztatów. Cykle przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorcach i menadżerach, którzy zarządzają całą firmą lub jej obszarami. Szczegółowe opisy aktualnych propozycji oraz linki do rejestracji znajdują się na poniższych podstronach działu Wydarzeń:

W zależności od sytuacji epidemicznej zajęcia będą miały formę online, hybrydową lub tradycyjną – szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie rejestracyjnej każdego cyklu. Obecnie wszystkie wydarzenia PPP mają formułę wirtualną. Zapisy prowadzimy na cały konkretny cykl, to znaczy nie ma możliwości zapisania się na wybrane spotkanie z danego modułu.


Przed udziałem w naszych edukacyjnych spotkaniach warto poznać podstawowe zagadnienia związane z przemysłem 4.0, które są dostępne w serwisie E-Learning Przemysłu Przyszłości.