Przejdź do treści

XI Kongres Polska Chemia

Data: 6 - 7 czerwca 2024 (zakończone)
Organizator: Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na XI Kongres Polska Chemia, który odbędzie się 6-7 czerwca 2024 r. w Warszawie. Wydarzenie zgromadzi czołowych przedstawicieli sektora chemicznego, naukowców, przedsiębiorców oraz decydentów politycznych, aby omówić przyszłość przemysłu chemicznego w kontekście nowych wyzwań i możliwości w dynamicznie zmieniającym się europejskim i globalnym krajobrazie przemysłowym. Tegoroczna edycja Kongresu będzie obejmować dwie sceny: dużą scenę z 10 panelami dyskusyjnymi oraz scenę expo z prelekcjami, prezentacjami i rozmowami eksperckimi.
Główne obszary tematyczne to:

  • „New Deal” dla Europy
  • Transformacje, regulacje
  • Energia dla chemii
  • Inwestycje 360°
  • ChemAI

Nowością będzie aplikacja kongresowa, umożliwiająca uczestnikom zarządzanie czasem, dostęp do informacji o panelach oraz interakcję z innymi uczestnikami i prelegentami, co ułatwi networking i nawigację po programie wydarzenia.

Jednym z głównych punktów programu będzie kolacja networkingowa między pierwszym a drugim dniem Kongresu, oferująca okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

Wśród partnerów Kongresu znajdują się wiodący producenci chemiczni, firmy technologiczne, inżynieryjne, doradcze oraz prestiżowe kancelarie prawne.

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli administracji krajowej i europejskiej, przedsiębiorców branży chemicznej i pokrewnych, inwestorów oraz naukowców z Polski i zagranicy do udziału w Kongresie. Tłumaczenie symultaniczne całego wydarzenia na język angielski będzie zapewnione.

Szczegóły dotyczące rejestracji i pełny program Kongresu są dostępne na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Więcej informacji