Przejdź do treści

Warsztaty dot. blockchain

Data: 15 listopada 2022 (zakończone)
Organizator: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne warsztaty dedykowane koordynatorom i przedsiębiorstwom klastrowym. Tym razem we współpracy z CYFERIUM.PL oraz FINA CYBERIS zajmiemy się przybliżeniem technologii blockchain i możliwością jej praktycznego wykorzystania do transformacji istniejących procesów i tworzenia nowych modeli biznesowych.

Blockchain to technologia, która dała początek Bitcoinowi i umożliwiła gwałtowny rozwój finansów cyfrowych . Podczas gdy kryptowaluty zdominowały narracje o blockchain, technologia ta oferuje olbrzymi potencjał dla przedsiębiorstw i gospodarki realnej dzięki możliwości kontroli, monetyzacji i kreacji cyfrowej.

Wydarzenie odbędzie się w Golden Floor EuroCentrum przy Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie. Warsztaty mają charakter nieodpłatny i są realizowane zgodnie z misją statutową FPPP.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza rejestracyjnego.

Prelegenci

Julia Staszczak członek zarządu Cyferium, specjalizuje się w obszarach przenikania technologii i społeczeństw a w szczególności interesują ja wyzwania inkluzywności technologicznej.
Joanna Kalmer founder Fina Cyberis oraz Cyferium, ekspert w dziedzinie finansów cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku inwestycyjnym oraz doradca w zakresie ryzyka i technologii internetu.

Plan wydarzenia

Rejestracja 10:30 - 11:00
Powitanie 11:00 - 11:10
Wykład – Technologia blockchain 11:10 - 13:10
Lunch 13:10 - 14:00
Warsztat – realizacja zadań i praca w grupach 14:00 - 15:00
Przerwa kawowa 15:00 - 15:15
Warsztat – debata o przyszłości Blockchain 15:15 - 16:15
Zarejestruj się
This form is not available.