Przejdź do treści

Spotkanie GZW TECH: Elektronika przemysłowa ery cyfrowej

Data: 5 kwietnia 2023 (zakończone)
Organizator: Klaster Obróbki Metali

W celu wymiany doświadczeń i podzielenia się dobrymi praktykami Klaster Obróbki Metali oraz firma PLUM serdecznie zaprasza na spotkanie GZW TECH w Ignatkach pod Białymstokiem, adres: ul. Wspólna 19, 16-001 Ignatki. Tematyka spotkania skupia się na elektronice przemysłowej w kontekście cyfryzacji.
Spotkanie odbędzie się 05.04.2023 start o godzinie 9:00. Uczestnicy zapoznają się kompleksowo z technologiami używanymi w przedsiębiorstwie PLUM oraz z ośrodkiem badań i rozwoju.
W programie wystąpienie firmy z branży automatyki przemysłowej oraz urządzeń kontrolnych Keyence. W panelu dobrych praktyk ekspert firmy SOLIDEXPERT opowie szerzej o działalności pod kątem cyfryzacji produkcji. Przedstawiciele firm Audytel opowiedzą o ESG czyli badaniu śladu węglowego i dekarbonizacji. Panel merytoryczny wypełni prezentacja eksperta z Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości, która skupi się na tematyce transformacji cyfrowej procesów przemysłowych.
Ilość miejsc jest ograniczona do 40 osób, maksymalnie prosimy zgłaszać po 2 osoby z jednej firmy, decyduje kolejność zgłoszeń na adres email j.rzepka@metalklaster.pl. Informacja potwierdzająca Państwa uczestnictwo w spotkaniu zostanie przesłana drogą mailową.
Podczas spotkania będzie można wymienić się doświadczeniami oraz zapoznać się z możliwościami kooperacji wewnątrz Klastra. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do właścicieli, dyrektorów zarządzających, nadzoru produkcji, działów konstrukcyjno-technologicznych, osób chcących nawiązać współpracę w ramach grupy firm Klastra oraz wszystkich zainteresowanych tematyką elektroniki przemysłowej w kontekście cyfryzacji przedsiębiorstw.

Więcej informacji