Przejdź do treści

Przemysł przyszłości w praktyce

Data: 16 listopada 2021 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości

Cykl „Przemysł przyszłości w praktyce” został stworzony, aby zaprezentować przedsiębiorcom praktyczne rozwiązania wykorzystujące technologie przemysłu 4.0. Zależy nam przede wszystkim na proponowaniu uczestnikom konkretnej, użytecznej wiedzy podawanej w przystępny sposób.

Podczas najbliższego spotkania eksperci z firm Mitshubishi Electric i ReliaSol opowiedzą o rozwiązaniach do monitoringu stanu maszyn i predykcyjnego utrzymania ruchu. Zaprezentują
platformę zdalnej kontroli robotów oraz narzędzie, które na podstawie danych przewiduje zużycie różnych mechanizmów. Następnie pokażą aplikację do bardzo zaawansowanej analizy predykcyjnej.

Wydarzenie będzie transmitowane w naszych kanałach społecznościowych Facebook, YouTube oraz w portalu.

Jeśli chcą Państwo dostać e-mail z przypomnieniem o nadchodzącym wydarzeniu, prosimy o rejestrację.

Prelegenci

Jakub Kwiatkowski
Jakub Kwiatkowski Od ponad 10 lat z branżą automatyki przemysłowej oraz IT. Doświadczenie zdobywał współpracując z producentami maszyn oraz firmami produkcyjnymi na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Jakub Kwiatkowski Od ponad 10 lat z branżą automatyki przemysłowej oraz IT. Doświadczenie zdobywał współpracując z producentami maszyn oraz firmami produkcyjnymi na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Przez dużą część swojej kariery był Managerem Produktu zajmując się robotami przemysłowymi i serwonapędami. Obecnie kieruje zespołem odpowiadającym za tworzenie i promocję rozwiązań IT i Data Science w połączeniu z automatyką na liniach w regionie CEE. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Automatyka i Robotyka.
Paweł Bobowski
Paweł Bobowski Od kilkunastu lat związany zawodowo z automatyką przemysłową, systemami SCADA i informatyką w przemyśle. Doświadczony wdrożeniowiec oraz deweloper. Paweł Bobowski Od kilkunastu lat związany zawodowo z automatyką przemysłową, systemami SCADA i informatyką w przemyśle. Doświadczony wdrożeniowiec oraz deweloper. Obecnie zajmuje się rozwijaniem i techniczną częścią wprowadzania na rynek nowoczesnych rozwiązań z zakresu Smart Factory.
Dariusz Broda
Dariusz Broda Doktor nauk technicznych specjalizujacy się w diagnostyce technicznej i dynamice maszyn. Specjalista ds. wdrożeń, manager projektów. Odpowiedzialny za efektywne wdrażanie systemów ReliaSol.
Zarejestruj się
This form is not available.