Przejdź do treści

Przemysł przyszłości w praktyce

Przemysł przyszłości, czyli przemysł 4.0, to nowoczesny sposób organizacji i myślenia o produkcyjnym biznesie. Jak w praktyce zmieniać swoją firmę, wprowadzając do niej użyteczne technologie? Eksperci w swoich wystąpieniach zaprezentują realne przykłady wykorzystania technologii przemysłu 4.0 w zakładach produkcyjnych.

Nadchodzące prezentacje:

11 stycznia, godz. 11:00 – Rozszerzona i wirtualna rzeczywistość w zastosowaniach przemysłowych – zobacz zapis wydarzenia.

Szczegóły webinariów oraz sylwetki naszych gości są dostępne w dziale Wydarzenia. Spotkania będą transmitowane w naszych kanałach społecznościowych Facebook, YouTube oraz w portalu www.przemyslprzyszlosci.gov.pl.

Zgłoszenia do kolejnej edycji

Korzystając z poniższego formularza, każdy zainteresowany ma szansę zgłosić temat, o którym chciałby posłuchać podczas przyszłych wydarzeń Platformy Przemysłu Przyszłości. Wystarczy krótko opisać dane zagadnienie. Planując kolejne webinaria, rozważymy wszystkie nadesłane propozycje.

Przez formularz dla prelegentów mogą kontaktować się z nami osoby, które chciałyby wystąpić z prezentacją. Trzeba wskazać temat i obszar przemysłu 4.0, a także dołączyć krótkie nagranie i scenariusz pełnej wersji prelekcji.

W przypadku wątpliwości prosimy o sygnał na adres wydarzenia@fppp.gov.pl. I zachęcamy do udziału!