Przemysł przyszłości w praktyce

Przemysł przyszłości, czyli przemysł 4.0, to nowoczesny sposób organizacji i myślenia o produkcyjnym biznesie. Jak w praktyce zmieniać swoją firmę, wprowadzając do niej użyteczne technologie? M.in. o tym opowiemy podczas wirtualnej konferencji. Eksperci w 3-4-minutowych wystąpieniach skupią się na pomysłach na wykorzystanie technologii przemysłu 4.0 w zakładach produkcyjnych, a widzowie zagłosują na najciekawsze z prezentacji, które później zobaczymy w dłuższej formie. Szczegóły webinarium są w naszym dziale Wydarzenia.

Korzystając z poniższego formularza, każdy zainteresowany ma szansę zgłosić temat, o którym chciałby posłuchać podczas przyszłych wydarzeń Platformy Przemysłu Przyszłości. Wystarczy krótko opisać dane zagadnienie. Planując kolejne webinaria, rozważymy wszystkie nadesłane propozycje.

Przez formularz dla prelegentów mogą kontaktować się z nami osoby, które chciałyby wystąpić z prezentacją. Trzeba wskazać temat i obszar przemysłu 4.0, a także dołączyć krótkie nagranie i scenariusz pełnej wersji prelekcji.

W przypadku wątpliwości prosimy o sygnał na adres wydarzenia@fppp.gov.pl. I zachęcamy do udziału!