Przejdź do treści

Przemysł 4.0 Made in Wroclaw #2

Data: 27 maja 2020 (zakończone)

Przemysł 4.0 zmienia przyszłość produkcji dzięki nowoczesnym technologiom i metodom zarządzania. 27 maja przyjrzymy się rozszerzonej rzeczywistości – jak optymalizuje działania serwisu oraz kosztów szkolenia, szczególnie przez pryzmat sytuacji kryzysowych, takich jak np. pandemia.

O technologii rozszerzonej rzeczywistości i jej wdrożeniu opowiedzą praktycy: przedstawiciele dużej fabryki oraz dostawcy technologii. Przedstawią study case, opowiedzą o tym, jak przebiegało wdrożenie, jakie dawało szanse i na jakie bariery natknęli się w trakcie implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu AR.

Przemysł 4.0 – Made in Wroclaw to cykl wydarzeń poświęconych innowacjom w produkcji. Skierowany jest do managerów i specjalistów, którzy poszukują inspiracji do wprowadzania Przemysłu 4.0 w swoich fabrykach oraz do entuzjastów czwartej rewolucji przemysłowej. Podczas serii wydarzeń zaprezentujemy innowacje wdrażane głównie przez firmy z Dolnego Śląska, ale także zaprosimy prelegentów z innych miast, bo Wrocław jest miastem otwartym – na ludzi i technologie.

Plan wydarzenia

Powitanie 10:00 - 10:05
Przemysław Ozga, redaktor naczelny ,,Production Manager"
Rozszerzona rzeczywistość w Polpharmie 10:05 - 11:00
Case study: Rozszerzona rzeczywistość jako narzędzie optymalizacji działania serwisu oraz kosztów szkolenia pracowników w dobie Koronawirusa i nie tylko", Dariusz Trawiński (Polpharma), Łukasz Andrzejczyk (Apzumi), Przemysław Kosek (Apzumi).
Więcej informacji