Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024

Data: 21 - 23 maja 2024 (zakończone)
Organizator: EUROBUSINESS-HALLER

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Wydarzenie prezentuje potencjał i dorobek myśli technologicznej i nauki, tj. wynalazków, technologii i usług kierowanych do przemysłu i gospodarki. Uzyskany przez Katowice prestiżowy tytuł Europejskiego Miasta Nauki 2024 jest potwierdzeniem, iż lokalizacja tego wydarzenia w stolicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM) jest najwłaściwszym miejscem dla wydarzenia prezentującego przyszłość świata w oparciu o innowacje i badania naukowe.

Wystawcy mają szansę zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania z różnych branż, takich jak środowisko, biotechnologia, przemysł, transport, IT, zdrowie, czy nowe modele biznesowe.

W programie imprezy znajdzie się m.in. Konkurs z wysokiej rangi nagrodami i medalami, spotkania networkingowe. Podczas Targów będzie można wziąć udział w panelach tematycznych poświęconych synergii nauki i przemysłu, transferowi wiedzy i technologii, a także modelom finansowania badań naukowych i wdrożeń w przemyśle.

W szczególności zapraszamy do udziału w konferencji towarzyszącej targom, podczas której przedstawiciele Fundacji będą mieli okazję podzielić się swoim doświadczeniem:

21 maja – prezentacja: JAK WSPÓŁPRACA NAUKI, BIZNESU I SAMORZĄDU MOŻE ZMIENIĆ REGION. SUKCES DOLINY WATERLOO W KANADZIE

22 maja – panel dyskusyjny: MOŻLIWOŚCI I WARUNKI WSPÓŁPRACY NAUKI, BIZNESU I SAMORZĄDU W WARUNKACH POLSKICH

23 maja – warsztaty: FINANSOWANIE TRANSFORMACJI CYFROWEJ I NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE CYFRYZACJĘ

Więcej informacji