Przejdź do treści

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX


TOOLEX to największa w Polsce impreza targowa skoncentrowana głównie na sektorze obrabiarek i narzędzi. W ramach tego wydarzenia wystawcy prezentują najnowsze innowacje związane z technologią obróbki. To już 15. edycja tego wyjątkowego wydarzenia.

W TOOLEX biorą udział czołowi gracze rynku, którzy zajmują się projektowaniem, produkcją i dystrybucją maszyn do obróbki oraz narzędzi skrawających. Wielu wystawców demonstruje działające maszyny i technologiczne rozwiązania, których głównym celem jest efektywne obniżenie kosztów produkcji. Zakres tematyczny targów rozszerza się także na robotyzację, automatyzację oraz oleje, smary i chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali, prezentowane w ramach Salonu Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Ponadto, odwiedzający mogą również zapoznać się z prezentacjami systemów pomiarowych, najnowszego oprogramowania dla branży inżynierskiej oraz ofertą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).

Więcej informacji

Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się: