Przejdź do treści

Konferencja Projektu Chemia 4.0

Data: 20 - 21 września 2022 (zakończone)
Organizator: Polska Izba Przemysłu Chemicznego

Autorski projekt Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego „Chemia 4.0”, jest odpowiedzią na zmiany i nowe kierunki rozwoju wynikające z wdrażania rozwiązań czwartej rewolucji przemysłowej.

Cały projekt jako pierwszy w Polsce stworzy platformę łączącą wytwórców, dostawców i odbiorców produktów i usług. Będzie okazją do budowy sieci kontaktów opartych o wspólne wartości, komplementarne potrzeby oraz ułatwi ich współdziałanie. Wymiana doświadczeń praktyków z obszarów technicznych, które są istotnym elementem wpływającym na funkcjonowanie i rozwój Polskiej Chemii jest jednym z ważniejszych wyzwań rozwojowych stojących przed całym sektorem.

Wydarzenie to więcej niż tradycyjna konferencja – nowa, innowacyjna, dynamiczna formuła i unikalny typ agendy:

  • I dzień to całodzienne spotkanie networkingowe podzielone pokazami rozwiązań i prezentacjami najnowszych trendów. Całość odbędzie się w jednej przestrzeni – sala konferencyjna połączona ze strefą expo w formule meeting pointów. Dzień zakończy kolacja w stylu barowym z grillowym menu.
  • II dzień to dwugodzinne śniadanie biznesowe w formule round table, w trakcie którego eksperci będą prezentować case-studies i rozmawiać z uczestnikami o konkretnych zagadnieniach w małych grupach „stolikowych”.
Więcej informacji