Przejdź do treści

Entrepreneurial mindset – every company can act like a startup

Data: 19 czerwca 2020 (zakończone)

Gotowość do podejmowania ryzyka, umiejętne zarządzanie budżetem, współpraca z innymi i etyczność to podstawowe elementy przedsiębiorczego nastawienia. Jego skuteczności, szczególnie w czasach zmiennych i niepewnych, będzie poświęcony kolejny Webinar Przemysłu Przyszłości.
Gościem wydarzenia będzie założyciel organizacji Entrepreneurial Mindset Network, prof. Paul Coyle.

Prelegenci

Paul Coyle
Paul Coyle W 2017 roku założył Entrepreneurial Mindset Network – organizację promującą „ducha przedsiębiorczości”, która zrzesza osoby z 62 krajów. Paul Coyle W 2017 roku założył Entrepreneurial Mindset Network – organizację promującą „ducha przedsiębiorczości”, która zrzesza osoby z 62 krajów. Ekspert jest autorem książki „Entrepreneurial Mindset”.

Plan wydarzenia

Rozpoczęcie i powitanie uczestników 12:00 - 12:05
Entrepreneurial mindset - every company can act like a startup 12:05 - 12:25
Przedsiębiorczy sposób myślenia, według Paula Coyle’a, jest potrzebny do przejęcia kontroli nad szybko zmieniającą się rzeczywistością. To zbiór zachowań ułatwiających zdobycie inicjatywy i utrzymanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. W przeciwnym razie, przekonuje ekspert, będziemy biernie poddawali się zewnętrznym bodźcom. Za kluczowe elementy przedsiębiorczej postawy Coyle uznaje bycie proaktywnym i gotowym do podejmowania ryzyka, dodatkowo, niezbędna jest wiedza, jak wytwarzać przychód, zarządzać budżetem i zwiększać zyski firmy. Nie można zapominać o istotności współpracy, bo od niej zależy sukces, dla którego z kolei trwałości elementarne znaczenie ma etyka działania.
Dyskusja 12:25 - 12:45
Sesja pytań i odpowiedzi 12:45 - 13:05
Zarejestruj się
This form is not available.