Przejdź do treści

Cyfrowa i bezpieczna – transformacja przemysłu chemicznego: Workshops & Networking PIPC


Polska Izba Przemysłu Chemicznego zaprasza na wydarzenie w zupełnie nowej, innowacyjnej formule Workshops & Networking. Nie będzie to tym razem klasyczna konferencja dla branży chemicznej, a wyjątkowa okazja, by wychodząc poza tradycyjne debaty i krótkie prezentacje, skupić się na zaprezentowaniu i przedyskutowaniu praktycznego podejścia do strategicznych tematów dotykających przemysł chemiczny w formule warsztatów, pokazów, case-study i otwartych moderowanych dyskusji z udziałem wszystkich uczestników.

Workshops & Networking PIPC to nie klasyczna konferencja przemysłu chemicznego, a wyjątkowa platforma równoległych, kameralnych spotkań z ekspertami, w ramach których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z planowanymi oraz aktualnymi zmianami w zakresie regulacji, dobrymi praktykami czy innowacyjnymi rozwiązaniami z obszarów bezpieczeństwa procesowego i BHP, cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa.

W ramach pierwszego dnia wydarzenia będą odbywały się całodzienne, równoległe warsztaty, spotkania, pokazy i prelekcje. Jeden blok poświęcony zostanie zagadnieniom realizowanym w ramach Programu Bezpieczna Chemia, drugi poświęcony będzie Projektowi Chemia 4.0.

Poza możliwością aktywnego zaangażowania w spotkania, pomiędzy warsztatami i prelekcjami będzie zapewniony dodatkowy czas na networking i kuluarowe podsumowania zagadnień omawianych w poszczególnych sesjach. Networking będzie kontynuowany także w ramach wieczornego spotkania (kolacji), a także drugiego dnia, kiedy odbędzie się śniadanie biznesowe w formule moderowanych rozmów round-table, co zakończy całe wydarzenie.

Więcej informacji

Zyskasz dostęp do rzetelnej wiedzy i aktualnych informacji o wydarzeniach oraz szkoleniach z zakresu transformacji cyfrowej. Zapisz się: