Przejdź do treści

Webinar: Nim wdrożysz IoT…

Data: 1 grudnia 2020 (zakończone)
Organizator: Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

How to? Przemysł 4.0 – technologie, najlepsze praktyki, strategie – to cykl wydarzeń skierowanych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Celem spotkań jest pokazanie technologii przemysłu 4.0, dobrych praktyk wdrażania rozwiązań i realizacji planów cyfryzacji firm. Webinaria są elementem projektu Diginno, zakładającego przyspieszenie digitalizacji firm produkcyjnych w krajach regionu Morza Bałtyckiego.

Zapraszamy na webinar z ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości, który opowie na co trzeba zwrócić uwagę przy wdrażaniu przemysłowego internetu rzeczy. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozmawiać o technologii oraz jak zweryfikować potrzeby przedsiębiorstwa w tym zakresie. Specjalista omówi problemy, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy w czasie rozmów ze sprzedawcami.

Prelegenci

Marcin Sikorski
Marcin Sikorski Ekspert IoT w Platformie Przemysłu Przyszłości, członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji oraz Poland Hong Kong Business Association. Marcin Sikorski Ekspert IoT w Platformie Przemysłu Przyszłości, członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji oraz Poland Hong Kong Business Association. Współtwórca raportu “IoT w Polskiej Gospodarce” i autor książki “Real IT World - Internet Rzeczy”. Prelegent, felietonista i konsultant startupów znany z wystąpień w Polsce i za granicą. Związany z branżą IoT od 2013 roku - doświadczenie zdobywał w obszarze konsumenckim, automotive, reaktorów atomowych.
Więcej informacji