Przejdź do treści

Szkolenie on-line „Zagadnienia Przemysłu 4.0”

Data: 28 marca 2023 (zakończone)
Organizator: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Łódzka Regionalna Rada Przemysłu Przyszłości, Inovatica

Szkolenie będzie skupiać się na zmianach technologicznych, procesowych i organizacyjnych wynikających z wprowadzenia koncepcji Przemysłu 4.0. Omówione zostaną technologie, które zmieniają oblicze przemysłu, takie jak Internet of Things (IoT), Digital Twin oraz roboty mobilne.
W trakcie szkolenia zostanie przedstawiona wizja Przemysłu 4.0 oraz jak ona wpisuje się w naszą rzeczywistość gospodarczą. Uczestnicy poznają również podstawowe zagadnienia z zakresu Przemysłu 4.0.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na omawiany temat. Szkolenie pozwoli uczestnikom zdobyć praktyczną wiedzę.
Szkolenie będzie prowadzone za pośrednictwem platformy MS Teams. Osoby chcące wziąć udział w w wydarzeniu prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Prelegenci

Bogumił Zięba
Bogumił Zięba Prezes spółki Inovatica, absolwent Politechniki Łódzkiej, od 2008 rozwija softwarehouse Inovatica, a od 2019 również Inovatica AGV. Obie firmy szybko osiągnęły duży rozgłos oraz stały się Bogumił Zięba Prezes spółki Inovatica, absolwent Politechniki Łódzkiej, od 2008 rozwija softwarehouse Inovatica, a od 2019 również Inovatica AGV. Obie firmy szybko osiągnęły duży rozgłos oraz stały się cenionym partnerem na rynku IT, zwłaszcza w kontekście nowoczesnych technologii. Od początku Inovatica stawiała na innowacje z tego też względu posiada własny dział badawczy B+R, który realizuje unikalne projekty w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych, Internetu rzeczy czy usług geolokalizacyjnych. Ich efektem było m.in. wydzielenie niezależnej firmy Inovatica AGV, w całości skoncentrowanej na rozwiązaniach transportu autonomicznego dla Przemysłu 4.0 Bogumił Zięba według Res Publica, Google, Visegrad Fund i The Financial Times (Laureat nagrody New Europe 100 z 2016 roku) jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi zmieniających środowisko biznesowe.
Zarejestruj się
*
*
*

*
*