Przejdź do treści

Szkolenie „Cyberbezpieczeństwo”

Data: 1 grudnia 2022 (zakończone)
Organizator: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Instytut Bezpieczeństwa Społecznej Akademii Nauk

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak wprowadzić cyberbezpieczeństwo w swoich firmach, otrzymają praktyczne narzędzia i wskazówki w tym zakresie. Poznają także praktyczne przykłady cyberzagrożeń, ich konsekwencje dla prowadzonej działalności, oraz dowiedzą się, jak można im zapobiegać.
Obszar szkolenia będzie obejmował także zagadnienia jak: cyberzagrożenia dla przemysłu, rodzaje cyberataków i ich przebieg, rola zespołu w zwalczaniu zagrożeń, budowanie systemu cyberbezpieczeństwa w organizacji, w tym w produkcyjnych MŚP.

Prelegenci

Marek Ostafil
Marek Ostafil Przedsiębiorca, menadżer, doradca, trener i wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami i Marek Ostafil Przedsiębiorca, menadżer, doradca, trener i wykładowca akademicki. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami i projektami. Współzałożyciel firm Cyberus Labs Sp z o.o., specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa, oraz Smart Secure Networks Sp z o.o. Pomysłodawca Śląskiego Klastra Internetu Rzeczy – SINOTAIC. Jest współtwórcą koncepcji najbardziej kompleksowego w skali światowej rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa systemów IoT – ELIoTPro, który jako jeden niewielu polskich przedsięwzięć otrzymał finansowanie Komisji Europejskiej w ramach programu SMI Instrument.
Zarejestruj się
This form is not available.