Pokaz technologii przemysłu 4.0

Data: 30 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości

Podczas kolejnego pokazu on-line ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Uczestnicy zobaczą, jak w praktyce stosować nowe technologie, np. sztuczną inteligencję, chmurę obliczeniową i przemysłowy internet rzeczy do predykcji awarii.

W czasie prezentacji na żywo uczestnicy zobaczą działanie zbudowanego urządzenia i wspólnie z prowadzącym prześledzą wyniki rejestrowane na stronie internetowej dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS. Autor ponad 80 publikacji związanych z komputerowym wspomaganiem diagnozy oraz prognozy rozproszonych napędów mechatronicznych. W Platformie Przemysłu Przyszłości jest zastępcą dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą.

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00