Przejdź do treści

Pokaz technologii przemysłu 4.0

Data: 30 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości

Podczas kolejnego pokazu on-line ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Uczestnicy zobaczą, jak w praktyce stosować nowe technologie, np. sztuczną inteligencję, chmurę obliczeniową i przemysłowy internet rzeczy do predykcji awarii.

W czasie prezentacji na żywo uczestnicy zobaczą działanie zbudowanego urządzenia i wspólnie z prowadzącym prześledzą wyniki rejestrowane na stronie internetowej dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk
Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS.

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00
Zarejestruj się
This form is not available.