Pokaz technologii przemysłu 4.0

Data: 24 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości

Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line z ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości, który przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Podczas wydarzenia przybliży takie technologie, jak sztuczna inteligencja, chmura obliczeniowa, przemysłowy internet rzeczy i predykcja awarii.

Uczestnicy będą mogli na żywo obserwować działanie zbudowanego urządzenia. Dzięki wynikom rejestrowanym na stronie internetowej zobaczą także działanie chmury obliczeniowej, którą można zastosować w przedsiębiorstwie.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, Mariusz Hetmańczyk ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, który od wielu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z przemysłem 4.0. Interesuje się zagadnieniami automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS. Autor ponad 80 publikacji związanych z komputerowym wspomaganiem diagnozy oraz prognozy rozproszonych napędów mechatronicznych. W Platformie Przemysłu Przyszłości jest zastępcą dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą.

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00