Przejdź do treści

Pokaz technologii przemysłu 4.0

Data: 24 września 2020 (zakończone)
Organizator: Platforma Przemysłu Przyszłości

Zapraszamy na kolejne spotkanie on-line z ekspertem Platformy Przemysłu Przyszłości, który przedstawi demonstrator rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Podczas wydarzenia przybliży takie technologie, jak sztuczna inteligencja, chmura obliczeniowa, przemysłowy internet rzeczy i predykcja awarii.

Uczestnicy będą mogli na żywo obserwować działanie zbudowanego urządzenia. Dzięki wynikom rejestrowanym na stronie internetowej zobaczą także działanie chmury obliczeniowej, którą można zastosować w przedsiębiorstwie.

Udział w pokazie demonstratora jest bezpłatny.

Prelegenci

Mariusz Hetmańczyk
Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Mariusz Hetmańczyk Wykładowca akademicki, profesor Politechniki Śląskiej. Certyfikowany audytor i trener w zakresie metodyki ADMA. Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu automatyki i robotyki, sterowania, mechatroniki, diagnostyki przemysłowej, predykcji stanów bazującej na metodach grafowych oraz technologii MEMS.

Plan wydarzenia

Prezentacja demonstratora rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 12:00 - 13:00
Zarejestruj się
This form is not available.